Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már olyan személly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már olyan személlyel akivel nem szabadott volna? Ki volt az?

Figyelt kérdés
pl. tanár, főnök stb

2017. jan. 9. 03:27
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

érettségi osztás után az osztályfőnökömmel (3-4 évvel volt idősebb nálunk)

egy "főnökömmel" vagy inkább a helynek ahol dolgoztam a tulaj lányával aki félig meddig volt csak főnököm

Volt egy komoly kapcsolatom 6évig tartott és kb. amikor 3éve voltunk együtt lefektettem a tesóját


kb. egyikkel sem lett volna szabad lefeküdni de mind a három hatalmas élmény volt!

2017. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi után 3-4 évvel idősebb?

HA 3 évvel lett volna idősebb akkor friss főiskolás, akiből nem nagyon csinálnak osztályfőnököt, és főiskolai végzettséggel nem taníthat középiskolában. Ahhoz minimum egyetem kell amit ha csont nélkül fejez be az is legalább 5 év. De valószínűbb, hogy minimum 7-87 évvel volt idősebb nálatok.

Az persze jó ha ilyen fiatalosan nézett ki. :)

2017. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Az idősebb,de gazdag pasim fia:-)

22/L,a fiú 21

2017. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első valóban beleélte magát a kamuba :D
2017. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondta az első, hogy 35 évesen érettségizett a dolgozók gimnáziumában :)
2017. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 8 évig járta a középiskolát, mint Győzike.
2017. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
két tanárommal is :)
2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy 28koruli tanarom. Nagyon joban volt vele az osztaly es megtudnam oldani, hogy egyutt jarjunk le edzeni heti 1x. Mindig is tetszett a gondolat, hogy levarrom csak nem olyan egyszeru befuzni ugy hogy van koztunk kb 9 ev:D
2017. jan. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!