Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 hetes terhesen, és egyátalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhesen, és egyátalán terhesen lenyelitek a spermát? Lehet baj ez miatt? Vagy akármi ellenérv? Eddig lenyeltem de mivan ha nemlehet?

Figyelt kérdés

#orális #terhesség allatt
2017. jan. 9. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Édesjóistenem...
2017. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyi eszed van hogy ilyet kérdezz, máris sajnálom a gyereket melynek életet adsz...


Hány éves vagy? 15?!

2017. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem 15 éves vagyok...na de hallottam hogy nem tesz jót a babának? ez igaz vagy csak tévhit?
2017. jan. 9. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
tévhit
2017. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Doctor Manhattan ***** válasza:
87%
Nyugi, nyelheted továbbra is, mint kacsa a nokedlit.
2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak mert volt itt egy előző kérdező..őt is leoltották, és azt írták hogy úristen hogy jut ilyen az eszébe,, csak kivi voltam köszi
2017. jan. 9. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
A baba helyébe nem örülnék neki,mivel ő azt eszi ami a te gyomrodba kerül...Ha baja nem is lehet tőle erkölcsileg akkor is kifogásolható.Meg gusztustalan is.Legalább addig bírd ki míg szegény gyerrk megszületik.
2017. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ha most ezt nem iróniaként írtad, akkor a te tudásod is finoman szólva hiányos.

Az ilyen formán, hogy ő is azt eszi, mint az anya, hülyeség.

A magzat az anya véréből kapja meg a tápanyagokat, molekuláris méretűre szétbontva, és csak azokat, amik megemésztődtek és felszívódtak. Azt pedig, hogy az adott fehérje spermiumból vagy sültcsirkéből származik-e, nem tudja a magzat megállapítani. Neki mindkettő ugyanolyan táplálék.

2017. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Majd csodálkozhatsz, milyen nagyra nőtt a spermától xd adj csak szegénynek egy kiadós fehérje turmixot ...
2017. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Kár volt ezt a kérdést feltenned, mert hát finoman szólva ostobának tűnsz. Ha eddig lenyelted, akkor most mi változott? Nem értem.

Nagyon megrendült a hitem az emberiség ezen részében ettől a kérdéstől.


Remélem, hogy ez egy kamu kérdés.

2017. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!