Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol keletkezett ez a penisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol keletkezett ez a peniszemen?!

Figyelt kérdés

3 napja penteken elmentem egy barat baratnohoz, akivel iszogattunk es a vegen ez szexbe torkollott, elosszor en ujjaztam es nyaltam ot, aztan o vett engem kezbe de nagyon rosszul csinalta a kezimukat, szarazon huzgalta es nem volt jo erzes sot fajt de nem akartam szolni neki ugye bar.. Ezutan be akartam rakni neki gumi nelkul probaltuk elosszor, nagyon szaraz volt es utanna vettuk elo a gumit, nos ezt azert mondom el mert masnap szombaton eszrevettem hogy a peniszemen a makkom alatt bal oldalt keletkezett egy kis seb vagy nem is tudom mi, nem voros de nagyon piros, nem verzett meg semmi es nem is faj, de ha hozzaertem akkor nagyon csipett, most pedig azt vettem eszre hogy egy kicsit hamlik a makkom, nem durvan de hamlik. Es fogalmam sincs hogy ez azert van-e mert szetdorzsolte a kezeivel es amiatt keletkezett ez a zseb meg a szarazon probalkozas miatt, vagy elkaphattam valami bacit? Aggodnom kene vagy mi tevo legyek? Segitsetek legyszives


18/f



2017. jan. 9. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
terhes vagy
2017. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Normalis valaszt varok, nem egy analfabeta segglyuk hozzaszolasat aki azthiszi poenos :)
2017. jan. 9. 16:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem sanszos h gomba, de menj el a nemibeteg-gondozóba.

Ott ilyen esetben teljes labort csinálnak és kiderül mi a bajod.


Minél előbb, azt ajánlom.

2017. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak ledörzsölődött a bőr. Egyszer (talán 2X?) nekem is volt, sok recskázástól.
2017. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat nagyon kemenyen huzgalta es kozben szinte nem is a bort hanem ugye azt kblehuzta es ugy es nagyon fajt.. Csak nem volt pofam szolni, mennyi ido alatt gyogyul ez be?
2017. jan. 9. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
22 éves vagyok fiacskám. Majd akkor engedd meg magadnak ezt a hangnemet velem szemben ha te is ki tudod verni annyiszor a brét egy nap mint én.
2017. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Buszke lehetsz magadra teso xd eletcel
2017. jan. 9. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm báttya. Célom hogy ezzel az eredményemmel a társadalom megbecsült tagja legyek. Ez nem csak egy hobbi ez életstílus,
2017. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
valszeg kidörzsölte az a béna pics@
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
valoszinu.. pedig nem egy nagy tudomany fel le huzogatni valamit...
2017. jan. 9. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!