Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a francot csináljak?!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak?!?

Figyelt kérdés
Adott egy elég egyedi szituáció. Kb. 8hónapja vagyunk/voltunk együtt a barátnőmmel. Ő svéd és Norvégiában dolgozunk egy hotelben a semmi közepén és itt van lakásunk, amit a hotel biztosít. Amit róla kell tudni, hogy 10 évig volt kapcsolatban otthon, de végül a barátja kiszeretett belőle és ezért szakítottak ő meg egy évig szenvedett otthon végül ide jött hozzánk a szállodába új életet kezdeni bár mikor megérkezett és beszéltem vele azt mondta, hogy túl van a barátján csak a pénzért jött ide. A lényeg, hogy mindketten hazamentünk az ünnepekre és most értünk vissza és azzal fogadott, hogy találkozott az exével és kibékültek és nagyon sajnálja, hogy belekeveredtünk egy kapcsolatba és tudja, hogy rossz amit tett meg bla-bla. A lényeg, hogy már nem fiatal 32 éves és értem, hogy nem akar kockáztatni a mi kapcsolatunkkal, mert közel sem olyan felhőtlen, mint amilyennek előadta az előző kapcsolatát. Most, hogy vissza jött dolgozni újra együtt kell éljünk, egy ágyban, lakásban, együtt dolgozzunk, de ő már nem akar velem lenni, csak munkatársként akar rám tekinteni. Én megértettem, hogy fájdalom csillapítónak használt még ha magának nem is vallotta be, de ez nekem így nem a legjobb nézni a nőt minden nap 24 órában vele aludni tudni, hogy már vége mindennek. Tudom a sztori abszurd, de mégis kíváncsi lennék a véleményetekre ki hogyan cselekedne? Nem hiszem, hogy van erre a helyzetre megoldás. Erős embernek tartom magam érzelmileg nem is mutatom, hogy mennyire megvisel, ami történt tegnap érkezett vissza és meglehetősen hidegen reagál mindenre, szóval magában tuti, hogy lezárt engem... :-/

2017. jan. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ágyban? Én menekülnék a helyedben még rá nem jön hogy együtt laktok..
2017. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok semmi csúnyát mondani erre a nő(nek látszó tárgyra), mert tiszteletben tartom, hogy te miként érzel iránta. De te is jól tudod, mit szoktunk mondani az ilyen nőkre...
2017. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen már lezártam magamban, nem vagyok rá sem dühös, de nem is szeretem hidegzuhany volt, de én mikor először szóba álltam vele már akkor kalkuláltam ezzel a lehetőséggel, viszont nekem még van 4 hónap a szerződésemből és neki 6 hónap, tehát szétköltözés, meló otthagyás nem opció már csak azért sem, mert a nő nem ér annyit, hogy ezt a melót eldobjam miatta. Tekintsek rá, mint egy rokonra, akit nem kedvelek? Mert lakótársra, barátra már nem tudok tekinteni. Látom, hogy ő is néha rosszul érzi magát miattam, de amúgy nagyon boldognak tűnik, hogy újra együtt van a régi társával. Ha kirúgatnám a vállalattól azzal én is csak az ő szintjére sűllyednék, valami emberséges megoldás kellene.
2017. jan. 9. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez így tényleg szar lehet. Konkrétan csak arra kellettél neki, hogy átvészelje a "nehéz" időszakot. És most, hogy már van nálad jobb, eldob, mint valami használt zsepit. Már nem tudsz neki mit nyújtani, nincs tovább szüksége rád. Kihasznált, ilyen egyszerű. Én a helyedben mocsok módon kihasználnám a helyzetet, amíg lehet. Megpróbálnám róla ledumálni a bugyit még egy párszor, míg egy ágyban alszotok. Utána meg leráznám. Aztán utána nézzen a barátja szemébe. Legyen csak szar neki is.
2017. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2017. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vágom, de sajnos a csaj nem rbanc, ha látom, hogy a dolgok nem alakulnak majd jól kettőjük között nyilván egy dugást beiktatnék, csak nem akartam ilyen jófej balfsz lenni egy dugás miatt, ami lehet be sem következik nem éri meg a kockázatot, a havert azért egy-két megtörtént szexjelenetbe beiktatom, hogy legyen fogalma arról, hogy a csaj itt nem volt egyedül. Így mindenki fog tudni mindent, aztán elválik.
2017. jan. 10. 06:18
 7/7 anonim ***** válasza:

oké, átestetek ezen, már nem kellesz, lezártuk.

De nem értem, hogy ilyenkor miért nem mondhatod, hogy "bocs, akkor költözz ki, mert én szeretnék kialakítani egy kapcsolatot és amíg te itt vagy nem tudok" vagy hasonló.

Értem, hogy nem akarod megbántani, de az, hogy már nem vagytok együtt azzal jár, hogy nem alszik az ágyadban. Akármennyire nehéz ez neki, de a konzekvenciák egy szakítás után így működnek.

2017. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!