Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hány pasival volt eddig?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány pasival volt eddig? 20-22 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
Egyéjszakás kaland, sexhaver minden

2017. jan. 9. 23:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat nem tudtam hogy 20 évesen 2 pasi oké 22 évesen 4 pasi nem. Hol is kéne most tartanom? A 3. mellett kellett volna maradnom amígy nem vagyok min 30? Vagy akkor mi a "normális"? Van egy képlet hogy a korhoz viszonyítva mennyi pasi az ideális? De bezzeg ha egy pasi 18 éves korára 20 csajon átment milyen király, forditott esetben ribizli. Éljen az egyenjogoság 😂😂😂😂😂

Részemről komoly volt arról nem tehetek hogy az egyik fél év után volt olyan kedves és megcsalt. A "szexkapcsolatom" kiköltött olaszba, az első barátommal meg szimplán ellaposodott a kapcsolat 2 év után és inkább úgy voltunk hogy hagyjuk a dolgot. Azért mert egy kapcsolat nem tart 10 évig még nem komolytalan.

2017. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
R.I.B.I.Z.L.I.
2017. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

4

22/l

2017. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

I.D.I.Ó.T.A

Szegény, hány éves szűz vagy? 😂😂😂22? 25?

Válaszolhatsz privátban is, ha nen szeretnéd felvállani.

Plusz nem kéne offolni ennyit, ebben mondjuk én is hibás vagyok. Bocsánat kérdező! Részemről befejeztem ☺

2017. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy összeszámoltam 32 összesen. Elég sok ahogy nézem a többiek válaszát. Hát nem vagyok egy követendő példa azt hiszem. 23 bi lány
2017. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25eves vagyok es a mistani parom a 8.-ik pasi akivel lefekudtem. Elotte volt egy 7eves kapcsolatom a mostani parommal 2eve vagyok egyutt. Remelem nem.lesz tobb nem gyujtom a strigulákat...
2017. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

2 pasival voltam eddig, mind kettő több éves kapcsolat volt. de szerintem semmi baj nincs olyannal sem, aki akár 10-20 pasival volt. mindenki más beállítottságú, van olyan, aki komolyabb érzelmek nélkül is tudja élvezni a szexet, és ha élvezi, miért fosztaná meg magát tőle? amíg nem bánt vele másokat/nem csal meg senkit, addig szerintem semmi baj nincs ezzel. azokkal a szerencsétlen, buta, szűz emberkékkel annál inkább, akik agyatlanul itt ribizliznek...


22/n

2017. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%
1,aki a vőlegényem,s a fiam apja 22l
2017. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
SOk lánnyal beszéltem már, akiknek sok, azok általában rondák. Azt figyeltem meg. Önbizalomhiány miatt dugatják magukat nem szabad őket bántani meg is akarják ölni magukat.
2017. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

5.

ebből egy srác volt, akivel nem jártunk, csak majdnem (érdekes volt, és bonyolult :D)

a többi kapcsolat.

1 évvel kinőttem a korhatárod, de akkor is. bocs. (23)

2017. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!