Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megfektetnetek az uj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megfektetnetek az uj szomszedcsajt?

Figyelt kérdés

Nem olyan reg, lett egy uj szomszedom (tarsashaz), egy termeszetes szepseg szemelyeben, szep arc, megszebb mosoly, jonak tuno popsi, tenyerbe illo cicik, sotetbarna haj, tenyleg egy szep nőről van szó. Egy a baj, kicsit idősebb, mint Én, nagyjából 20-27 év közötti nek tűnik, Én ezzel szembe n 18 vagyok, egyszer talalkoztunk, bemutatta az előző srác, aki itt lakott, beszeltunk par szot, es ment mindenki a maga dolgara.. Meg aznap vegigneztem a FB profiljat, illetve azoket, akik az adatlapja szerint szorosabb kapcsolatban allnak vele. Tudok valami lepni, vagy tenni, hogy "eszre vegyen"? Hosszutavu szex-kapcsolatban benne lennek, de allando nonek nem kene, ahhoz tul idos,viszont kiprobalnam szivesen, milyen vele a szex. Ti megdugnatok egy ilyen nőt? Valakinek hasonlo tapasztalat, vagy esetleg valaki, aki hasonlo cipoben jar/jart?

Voltam kint a kertben, beneztem az ablakan, es az ajto ablakain keresztul, itthon van, 101%, kivancsisagbol megneztem ovatosan a kilincset, es nem zarta be az ajtot..


2017. jan. 10. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Kopogj be hozza valami kamu indokkal ha mar fent van, aztan probalj meg beljebb kerulni. Onnan egyenes ut vezethet az agyaba ;)
2017. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát, de szerintem kevesebb esélyed van, mint gondolod....
2017. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen nőket nem a gyk-n fél egykor kérdést kiíró 18 éves srácok szokták megfektetni. 😀
2017. jan. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves #3! Nem ez volt a kérdés.
2017. jan. 10. 02:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég idétlen vagy , ha nem tudsz kommunikálni vele. Mert beszélgetés nélkül még a qrwa is elhajt.

De amúgy elég hülye a kérdésed mert legalább képet tennél fel, hogy valami fogalmunk legyen a csajról.

2017. jan. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszutavu szex-kapcsolatban benne lennek, de allando nonek nem kene, ahhoz tul idos,viszont kiprobalnam szivesen, milyen vele a szex."


Ezt így őszintén közöld vele.Garantálom neked, hogy esélytelen leszel, ha csak nem egy ribiről van szó.Normális nőnek ez nem tűnik megfelelő opciónak.Nem mindenki szereti, ha csak köpőcsészének használják.

2017. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kérdés te mit szeretnél, hanem, hogy ő mit akar!

Ebben az esetben szerintem ő kefél meg téged, ha tetszel neki és nem fordítva!

2017. jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép is amikor a fiatalság álmodozik. :D Attól még hogy látsz egy idősebb jó csajt nem fogod megdugni barátocskám :) 26/F
2017. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, lehet a kérdésed nem arra vonatkozott, amit a #3-as válaszoló írt, de a lényeget ő fogta meg a legjobban.

Én is megfektetném a szomszéd csajt ha ilyen lenne, de az, hogy én megfektetném, még nem jelenti azt, hogy ő meg lefeküdne velem.

És a tény, hogy facebookon lekövetted, de még a bejárati ajtajának az állapotát is ellenőrizted, hogy zárja e, az már elég beteg. Sőt, azzal, hogy benyitottál, bizonyos értelemben magánlaksértést követtél el. Szerintem pszichológust keress magadnak.

2017. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Voltam kint a kertben, beneztem az ablakan, es az ajto ablakain keresztul, itthon van, 101%, kivancsisagbol megneztem ovatosan a kilincset, es nem zarta be az ajtot.."

Hallod, ennek olyan színezete van, mint aki arra készül, hogy majd megerőszakolja a csajt.

Te beteg vagy eccsém!

2017. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!