Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen gyakran szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran szoktatok szexi, direkt olyan alkalomra vásárolni fehérneműt? Vagy ha fiú vagy a párod milyen gyakran "lep meg" ilyennel? És egy egy ilyen darabot hányszor használtok kb? Gondolok pl babydollra, vagy tiszta csipke fehérneműre

Figyelt kérdés
Nem rég vagyok együtt a barátommal és szeretnék minél többször felöltözni neki, de ahogy járom a boltokat olyan összegeket elkérnek egy-egy ilyen szettért hogy hüledezem :D
2017. jan. 10. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A sportos fehérneműt szereti, úgyhogy soha.
2017. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mindennapi viseletre gondoltam, hanem amit csak szex előtt vennél fel
2017. jan. 10. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Vásároltam többször is... de rájöttem felesleges, hisz olyan hamar lekerül, hogy felesleges megvenni...


Az érdekli, ami alatta van (Az ő szavai )... és egy jó vacsival utána meg egy jó erotikus masszázzsal, többet el szoktam érni nála, mint egy szexi fehérneművel :)

2017. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom nem szokott szexi dolgokat venni nekem. Eddig vettem egy csipkés combfixet, meg pár csipke tangát, melltartóval. Egyik se volt annyira drága. Leárazva szoktam ilyesmiket vásárolni. Én gyakran használok ilyen ruhadarabokat, mivel a párommal a munka miatt gyakran van, hogy heti egyszer-kétszer tudunk csak találkozni. Ha találkozunk, akkor a ruhám alatt általában valami szexi fehérnemű lapul.
2017. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sose szórnám el erre a pénzem, főleg, hogy a mindennapi fehérneműk sem olcsók(kivéve persze a kínai, de abból meg 3havonta új felszerelés kell... vagy varrógép :D)
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évente 1-2 darabot veszek és míg tönkre nem megy használom.
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én a csipkéset meg ezeket szeretem magamon alapból, szóval ilyeneket szoktam vásárolni magamnak, az ember meg örül neki. Én is örülök. Mindenki boldog.


A H&M-ben vannak szépek elég jó áron, a minőségük is rendben van, illetve most a leárazásokon is nézz szét, egyszer leárazáson vettem egy 15ezer forintot érő szettet 5ezerért :D Vannak 20-50 meg 70%-os akciók sok üzletben.

De ha már mondjuk kiadsz egy melltartóért 10 ezret, nehogymár csak a pasidnak hordd. Vedd fel hétköznapra is.

2017. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!