Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss kapcsolatban túl kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban túl kevés a szex nekem, nőként. Szerinteted ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés
Napi 1 idáig. Meg egyszer előfordult reggel. Érezhető,hogy kiván de szerintem lusta. Probálok kezdeményezni,mégsem történik semmi. Nekem napi egy ritka kevés, az az egy ami van nagyon jó. Azonban nekem ennél több kell. 33éves férfiról van szó. Kérdem én, szakítanátok-e ezért? Tudja egyébként,hogy többre van szükségem mivel beszéltem már neki erről.. Csalódott vagyok,mert az önbecsülésem csökken csak..

2017. jan. 11. 06:51
1 2
 1/19 Benedek064 válasza:

Nem kell szakítnotok!

Csak több szex kell és enyhül a vágyad!

2017. jan. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A napi 1 szex az nem kevés. Sok kapcsolatban jóval kevesebb van ettől. Nem biztos hogy lusta, lehet fáradt is.
2017. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem jó esetben havi 1 jut!

És akkor túl van teljesítve az öt éves terv!

2017. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként már eszedbe jutott a szakítás, úgyhogy szerintem megléped!

Neked egy baszógép kell!

Vagy egyszerűen vállald fel magad és tartsál több pasit!

2017. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetbe én is! Elsőnek vibrátorral próbáltam orvosolni a kielégületlenségemet utána próbáltam beszélni neki erről, hogy édes kevés ez a mennyiség nekem utána még mindig nem volt változás és magamat kezdtem okolni, hogy velem van a baj.. sajnos a kapcsolatunknak vége lett és a mostani párommal nem tudunk betelni egymással. Lehet, hogy csak azért mert még "frissek" vagyunk egymásnak. A kérdésre válaszolva én szakítanék!
2017. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Reggel kell kielégíteni az asszonyt, mert akkor jó kedve lesz egésznap!

Este meg azért, hogy nyugodtan aludjon! :)

2017. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most így értettem meg hogy egy közel 40éves lánynak miért kellettem :D ,én így 20évesen mint a nyúl olyan vagyok,bárhol bármikor kérte nem érdekelt,lehet neked is egy ilyen kéne :D Mikor barátnőm van akkor megőrülök ha naponta nincs legalább petting vagy valami :D
2017. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
97%

Veszett pára kevesli a napi egy dugást

Inkább választja a kapcsolatból a futást

Ne légy telhetetlen földanya éhes lánya

Nőjön be végre viszketeg muffod lágya

2017. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát Te tudod, hogy nimfomániás vagy?

Mennyi kéne, napi öt...szerinted a férfiak b...gépek??? És fel vagy háborodva, meg szakítanál...hát szakíts, aztán építsd fel a vibrikészletedet...de minimum 10-et...

2017. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ok a szakításra, mert a világon nincs olyan pasi, aki meló mellett meg fog dugni 26X egy nap. Még egy kezdő kapcsolatban sem. Vagyis biztos találsz ilyet, de akkor keress tovább.
2017. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!