Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak, kit izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, kit izgatna vagy engedné azt, hogy a párja kikötözze?

Figyelt kérdés
Semmi durva nem lenne... csak a lány többször a végletekig kényeztetne és csak akkor engedne elmenni, ha már teljesen kiélvezte, minden porcikátok adta lehetőséget?
2017. jan. 11. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább én lennék a kikötöző:)
2017. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen benne lennék...

Persze a " visszavágót" is megtartanám, ha lehet:-)))

2017. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:) Az sem rossz, de most a fordított eset jobban izgat.... de köszönöm a válaszod!
2017. jan. 11. 13:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom a kötözést és a bilincselést is. Szoktuk ezt csinálni a barátnőmmel és nagyon élvezem, ha megkötöz. + szembekötés és szájpecek is szokott lenni
2017. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jöhetne, nem gond 26F
2017. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ennek a híve, de ha nem lesz olyan mint a Vadkanok-ban , hogy jön a skarlát betű-s fa testápoló, meg a felcsatolhatós hímtag akkor oké :))
2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Izgatna, de akkor adjon bele annyit, amennyit én beleadnék egy ilyen szituációba (értsd: ne csak a hímtagot kényeztesse kézzel/szájjal, hanem mindenem)
2017. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég izgató lenne.
2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm az eddig válaszokat.... biztató...


Egyébként kedves utolsó a kérdés alatt, ott van, hogy minden.... azaz MINDEN! porcikátokat kiélvezné... :)

2017. jan. 11. 15:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek azaz a kedves #7-nek szólt a megjegyzés :)
2017. jan. 11. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!