Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok az bejön nektek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok az bejön nektek ha egy lány cosplayes? És szex előtt/közben beöltözik mondjuk elfnek, vagy anime/science fiction szereplőnek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem is kicsit :))
2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszene.
2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem szex közben öltözzön be hanem előtte :) És rajta maradhat a cucc. :)
2017. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak annyit szeretnék kérni, hogy ide írjátok a választ, nem vagyok kiváncsi az ajánlatokra, mivel van barátom, emiatt is tettem fel a kérdést.

10-ből 3 válasz jött ide és 7 privat -.-, ez engem kiakaszt, ez egy kérdés-válasz oldal, nem chat. Ne haragudjatok de nem fogok és nem is akarok a privátokra válaszolni, arra van a kommentelési lehetőség itt. :\\\

2017. jan. 11. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan Anime karakterek amelyek eléggé szexik. Én is csináltam annó ilyet. 23/ L
2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező és mi volt a kérdés apropója ? A Barátod nem szereti ? vagy arra vagy kíváncsi mit szólna ha így lepnéd meg ? Egyáltalán szokott animét nézni ? Ha nem lehet azt se tudná kinek öltöztél be :)
2017. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A barátom néz néhány animét de nem fanatikus. Meg persze tisztában van a legtöbb fantasyvel, sci-fivel, tehát ha nem feltétlen egy bizonyos szereplőnek öltözök be, arról is tudná miről van szó gondolom.

Még csak 3 hete járunk, szóval még nem is tudja hogy van egy ilyen "oldalam". Mivel képeket nemigen szoktam felrakni magamról sehova. Mielőtt valaki megkérdezné, a szex még odébb van, csak elég kiváncsi vagyok, hogy állnak ehhez azok a fiúk, akik maguk nem foglalkoznak cosplay-el.

2017. jan. 11. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem mivelem ? :)) Amúgy tényleg nem . :)

Nekem max annyi volt hogy marhultam és Goku hajat kreáltam magamnak :) Amúgy szabad kérdezni ,hogy ha neki mutatnád, kinek öltöznél be ?

2017. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon imádom az olyan lányokat!!!:D

Nem vagyok animés, utoljára rendszeresen általánosban néztem. Kétszer voltam eddig Conon, mert az exem szerette, viszont az a világ ami ott van! Az valami elképesztő!

2017. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Gyerekkorban oké ez a beöltözéses dolog, de aki felnőttként ezt csinálja, azzal komoly lelki/mentális gondok vannak.
2017. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!