Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szólna a kérdésem!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdésem! Mennyire szeretitek ha a párotok fojtogat, durván bánik veletek szex közben esetleg pofoz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Én jobban szeretem a gyengédséget
2017. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Régen szerettem de túlságosan hozzászoktam már a pofozáshoz. Már csak arra indulok be ha kikötöznek szögesdróttal és szívlapáttal ütik a hátamat.
2017. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2# XD
2017. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Vissza is pofoznék neki azzal a lendülettel. Kicsit komolyabban: nem nem jön be ha már erőszakos a pasi. Ha kicsit hevesebben ragadja meg a nyakam csók közben vagy erősebben magához szorít szex közben azt szeretem, szenvedélyes. :) De fojtogatás meg pofont azért nem viselném el. Vannak akiknek ez bejön, de én azért nem szeretném hogy bántalmazzon szinte. Nem érdekel hogy csak kicsi pofont ad vagy csak rövid idejig folytogat, ez inkább vágyölő részemről.
2017. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért pontoztatok le? Bírom amikor kikérik az ember véleményét és ha ellenkezik valakiével akkor lepontozzák...Én is nyomom minden eddigi és további válaszolónak a pirosat. Jól kicseszek veletek. Tudom hogy ezzel tönkreteszem az életeket de ez van. Majd ha pár év mulva söpritek az utcát gondoljatok vissza erre a percre, hogy lehetnétek sikeres emberek is, ha nem kaptatok volna tőlem piros pacsit. Tudom hogy erre a válaszomra is kevés százalékot fogok kapni de már hozzászoktam. Idejárok unaloműzésképpen mert nincsenek barátaim, de itt is csak a negatív élményt kapom. Nem tudom érdemes-e ezt így folytatni. Muter is ma spenótot főzött ebédre, pedig tudja hogy nem szeretem. aztán kimentem kutyát simogatni meg futni, de fújt a szél rohadtul úgyhogy bejöttem. Meg el is csúsztam a jégen és nagyon fáj a térdem. Nem baj a héten szabin vagyok, lesz időm gyógyulgatni. Amúgy normális vagyok, a hangok a fejemben is mindig ezt állítják. Kicsit idegesít, de még mindig jobb, mint amikor azt suttogják hogy öljem meg a családom. Na mindegy most le kell mennem a konyhába eszek valamit, meg vécére is elkéne már mennem. 22f
2017. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

#5: Ez, barátom, több mint zseniális! :D


#4: idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat idejig folytogat

2017. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyreszt a nokhoz szolt a kerdes masreszt senki nem kivancsi a trollkodasodra.
2017. jan. 11. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
€n pl.semennyire.
2017. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm hogy felhívtad a figyelmem egy ilyen szörnyű nyelvtani hibára, gondolom ez miatt nem is volt érthető a válaszom és csak ez miatt írtad le ennyiszer. Örülök hogy kárörvendezhettél a hibámon és így legalább valami kis örömöd is colt a mai napban. 😀 *ideig fojtogat - Remélem most már megfelel és majd ha Te is a kérdésre válaszolsz (és nem csak offolsz) más is lesz olyan kedves, hogy kijavítja a hibáidat. 😊 Sajnos a Wc-n ülve unalmamban válszoltam csak és ezért történhetett meg ilyen vétek hogy nem ellenőriztem a válaszom nyelvtani helyességet 😯
2017. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
#9: Az rendben van, hogy rossz a helyesírásod, de hogy még humorérzéked sincs, az azért tényleg szomorú. :P
2017. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!