Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek ez gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek ez gáz lenne? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Elsősorban 35-40éves korosztály véleményére lennék kiváncsi.Párszor összefutottatok egy nővel. Olyankor mindig mosolyogtatok rá.Nem ismeritek egymást.,soha nem beszéltetek. És a nő bejelölne titeket facen! Örülnétek neki? Gáz lenne?
2017. jan. 12. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Úgy felcsigáztál az elején és képes vagy szimpla Facebook bejelölésre rákérdezni?

Hány éves vagy?12?

2017. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem semmi jelentőssége ha facen megjelöl hogy legyen egy plusz ismerőse. Persze lehet belőle valami, de még várdd ki a végét, emiatt ne képzelj el vele közös jövőt gyerekeket :)
2017. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak bejelöl akkor úgy gondolnám, hogy ismerős gyűjtögető, van pár ilyen ember.

Ha rám is ír akkor már elgondolkodtatna a dolog.

2017. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Én örülnék. 48f.
2017. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem személy szerint semleges lenne. Nem gondolod bele egy facebook jelölésbe túl sok mindent, bár reménykedni szoktam. Aki ismer, és bejelöl, azt visszajelölöm, kb. ebben merül ki.
2017. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Megerősítés lenne, hogy közelebb férek a bugyijához igen. De nem ettől függ, hogy meg is tenném-e.

39F

2017. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

A 35-40 éves korosztályban a Facebook nem egy központi kérdés, sem az hogy ki kinek az ismerőse sem hogy ki mit lájkol. 30 évesek elmúltunk már, mikor a Facebook beindult, így a szocializálódásunkban nincsen benne. Egy olyan szolgáltatás, mint az email, semmi több. Nem ott éljük az életünket.


Sokkal jobban örülnék annak, ha mondjuk legközelebb rámköszönnél, ha találkozunk, és kérdeznél vagy mondanál valami vicceset.:) Legközelebb már én fogok rád köszönni és valami semmiséget mondani. És így tovább.


(39F)

2017. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Örülnék, volt már rá példa.
2017. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En nem szoktam mosolyogni idegen nokre eleve es megis hogy jelolne be ha meg a nevemet sem mast nem tud rolam?

40/F

De ha megis bejelolne furcsalnam az biztos..

2017. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kiszemelt magának, de nem mert kezdeményezni, én meg igazából nem is tudtam róla. Bejelölt Facebookon, én meg visszajelöltem, mert szimpatikus volt. Aztán 2-3 hónapra rá egyszer csak rám írt. Elkezdtünk beszélgetni, fél óra múlva ott jártunk, hogy fussunk össze valamikor egy kávéra, de ahogy tovább beszélgettünk, az lett belőle, hogy egyből elmentünk egy hétvégére wellnessezni. Az volt az első randink, és azóta is együtt vagyunk, már 1 éve. Nekem pont az tetszett meg benne, hogy nem játszotta meg magát, és egyből belement ebbe. Ha akarsz valamit, tegyél érte.
2017. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!