Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan hetero lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan hetero lányok, akiknek serdülő korukban volt szexuális élményük lánnyal?

Figyelt kérdés
Sok olyan fiúról olvastam, akiknek volt homoszexuális élményük a pubertás korban, pl kiverték egymásnak, vagy leszopták egymást. De később heterók lettek. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez a nőknél mennyire jellemző, mert ilyet még nem olvastam róluk. Légysz olyan lányok válaszoljanak, akik heteronak tartják magukat.

2017. jan. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én heteró vagyok, de régebben csókolóztam lányokkal, poénból meg mert kíváncsiak voltunk. Ennél több viszont sosem történt, egyszerűen azért, mert a férfiakhoz vonzódom.


18/L

2017. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fura hogy nem olvastál ilyeneket,szerintem annyi van belóőlle,hogy belelehetne fulladni.


amugy nem sok minden volt,csak a szókásos:csók,cici tapi.

barátnőkkel is hasonlók voltak.

illetve volt egy csaj ő állitólag gimiben csak lányokkal volt. utána pedig heterová vált,de őt nem ismertem személyesen.

2017. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam már ilyeneket, hogy hetero lányok csókolóztak, taperolták egymást és nem csak serdülő korban, hanem később is. De olyat nem, hogy tovább is mentek, mint a fiúk. Tehát ilyet még nem nagyon, hogy kinyalták egymást.
2017. jan. 16. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

pedig a lányok tovább mennek,ha mennek.


nálunk nem ciki a másikat szépnek találni,megpuszilni,kézenfogva sétálni.

és leszbizni sem.pláne hogy a fiúknak tetszik 2csókolozó lány.Ezt tovább vinni nem nehéz.

2017. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni.:) És te teljesen heteronak tartod magad, kedves utolsó?
2017. jan. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!