Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megadjam neki amit kér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadjam neki amit kér?

Figyelt kérdés
a bnöm azt szeretné hogy,nyaljamki.de én nem vagyok az a nyalos fazon... nem sok nöt nyaltam ki eddig.... de ö hisztizik hogy, akarja! 1 éve vagyunk együtt eddig nem kérte most meg hirtelen igen.tegnap este meg mondtam neki h nem szeretném erre besértödött.. és azt mondta ö sem fog engem akkor leszopni.... szeretem és nem akarom elvesziteni . mit csináljak?

2017. jan. 13. 08:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a nyalással? Nem is érdemled meg, alapból ő csinálja neked, te meg nem viszonzod . Szerintem szánd rá magad, mert így elveszíted, főleg ha 1 éve vagytok együtt aztán már most előjönnek ilyen problémák a szexben 22f
2017. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Nyald ki.

Ő kérte, te pedig állítólag szereted ezért megcsinálod.

Jogosan kéri, hisz az orál kölcsönös volt mindig.

Nem olyan fos az, pár perc és túl vagy rajta simán.

Ha nem sok nőt nyaltál ki eddig, akkor gyakorolj rajta.


Mi olyan nehéz rajta?

2017. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ja azt nem irtam hogy pierching van neki ott... és engem ez is taszit... söt oda nyulni sem szeretek... de nem tudja kivenni.
2017. jan. 13. 08:24
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Pontozz le, de igazi kis mulya vagy. :D Majd én kinyalom, add meg priviben az elérhetőségét.
2017. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Küld hozzám a kis hisztist! ;)
2017. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
miután tegnap bejelentette hogy nem fog leszopni jolössze vesztünk. utána pedig megszopattam és reggel még mindig be volt sértödve
2017. jan. 13. 08:54
 7/29 A kérdező kommentje:
tudom tahonak tartotok de nem fogok tudni megváltozni igy 40 évesen
2017. jan. 13. 08:55
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem vagy 40 éves, ilyen felfogással és hozzáállással...


De tény, hogy nagyon béna lehetsz az ágyban, ami nagyon sajnálatos, de sebaj, mivel kb. tizenévesnek tippelek vagy talán a húszas éveid elején lehetsz, így még van hova fejlődnöd ;) Hajrá!

2017. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem tahónak tartunk, hanem az vagy. Szexuális kultúrád a béka segge alatt van. Valószínűleg látens meleg vagy.
2017. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari de ez a megszopattam szó picit furi. :D legalábbis nekem. ha te nem, akkor őtőle sem várhatod el... szerintem. ez nem olyan, hogy jár a férfinak. pedig énis az vagyok, de fel lehet állítania kézzel is, nemkell hogy szopjon... megértelek ha undorodsz amúgy de akkor te se várd el.
2017. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!