Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Volt már "spriccelős"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Volt már "spriccelős" orgazmusotok? és ha igen, titeket ez hogyan érintett? Egyből tudatosult bennetek, hogy mi is történt, vagy kellett idő, míg megértettétek, mi is volt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2017. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az első alkalmakkal tisztára azt hittem, hogy a barátom nyálától vagyok csupa nedvesség odalent, sőt, még az ágyra is kijutott belőle, mert először nyalás + ujjazással érte el, hogy spricceljek. Ő már akkor állította, hogy az a sok folyadék mind belőlem jön, de valahogy nem gondoltam, hogy valóban így lehet, mert addig nem voltam rá képes. Aztán már én is rájöttem, hogy orgazmus alkalmával folyadék jön belőlem, amit nem érzek, de érdekes hangot ad ki így az ujjazás közben. Szerintem el kellett, hogy engedjem magam a barátom előtt. És már szex alatt is, ha orgazmusom van, spriccelek. Szóval egy fürdőlepedő mindig kell, hogy legyen alattam. Nekem annyira nem tetszik, hogy nem lehet tócsa nélkül megúszni egy együttlétet sem, de a barátom imádja. :)


23/N

2017. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szinte mindig így élvezek. Tízen-pár évesen önkielégítésnél azt hittem eleinte, hogy bepisilek, de hamar rájöttem, hogy ez valami más, aztán utánaolvastam, és megnyugodtam. Annyira nem szeretem, hogy ez van, mert minden csupa nedvesség lesz, de valamiért a pasik imádják. Ha szeretik, annak csak örülök. :)
2017. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2x volt de akkor egyből tudtam - amikor elszállt a köd az agyamról - hogy én voltam. N/42
2017. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a baratom nem mondja, akkor nekem fel sem tunik. Azt ereztem hogy elmentem meg minden, eleg intenziv is volt, de annyira nem volt semmi kulonos.
2017. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Spriccelés" igen, de az nem jár törvényszerűen orgazmussal, sem nálam, és ahogy olvasom, sem a fölöttem válaszolóknál.

Meg nem is spriccel ott semmi, csak lökésszerűen kiválasztja ezt a fura vizes folyadékot a hüvely.

Én sem szeretek tócsában feküdni egyébként, de az én pasijaim is büszkák voltak magukra:D

2017. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!