Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk! Labfetises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk! Labfetises tapasztalatokra lennék kíváncsi valamint hogy beszélitek meg a másik féllel?

Figyelt kérdés
Többször lettem labfetis miatt elutasítva. Pedig nem csak a labra koncentralodik erdeklodesem es csak addig menten el mindig amíg a lanynak jo volt. De valamiért félnek ettől vagy nem tudom 18/F . Válaszba nemet kort írj légyszi!

2017. jan. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mert én már itt is találtam több olyan lányt is aki benne volt! Eddig mindegyik volt barátnőm és szexpartnerem benne volt a lábszexben! Volt akinek az elején fura volt ez a dolog! De a végére meg tetszett nekik. Úgy vettem észre hogy a tinik joban benne vannak mint az idősebb csajok! Amikor el kezdek ismerkedni egy lánnyal egyből el szoktam neki mondani hogy imádom a lábakat! Én mindig őszinte vagyok és már az elején el szoktam mindent mondani magamról!
2017. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A statisztikák szerint 10-ből 9 férfi,és 10-ből 6 nő lábfetisiszta. Az egyik legfontosabb erogén zóna a talp és a lábujjak. Könnyen rá lehet vezetni egy lányt,hogy ne furcsálja a láb bevonását a szexuális játékokba,csak egy kis könnyű italra,sok gyertyára,nyugira és egy egész testes bő olajos masszázsra van szükség... ;)
2017. febr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szerencsés vagyok,nekem három olyan barátnőm is volt,aki egyszerűen elolvadt,ha a lábát kényeztettem. És szívesen kényeztetett ő is. Nagyon egyszerű kideríteni,hogy a hölgy hogy viszonyul ehhez a dologhoz,csak figyelni kell egymásra. Én lábfetisisztának tartom magam,de ha olyan párom volt,akit ez nem érdekelt,sose erőltettem a dolgot.
2017. febr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért, milyen dolgok "érdekelnek"?

20/L

2017. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!