Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm folyamatosan szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyamatosan szűk 1 menet után, pedig teljesen fel van izgulva utána is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, ha itt alszik nálam akkor is csak egyszer tudunk szeretkezni, pedig nagyon fel van izgulva folyamatosan. Tudunk ezzel valamit tenni?

2017. jan. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mert este van, olyankor minden virág bezárja szírmait. nem lehet, hogy vele is ez van? Olyankor hiába repkednek körülötte méhecskék. Lehet neked is nappal kéne próbálkozni amikor a napfényre kinyílik. Nem lehet? De komolyan...
2017. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, inkább hüvely előreesés áll a háttérben. De ha nem, addig örülj, amíg szűk. Nincs kiábrándítóbb egy tág puncinál. :-))
2017. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent 1 menet?? Az elején szűk, vagy egész végig??

Miért csak egyszer tudtok??

Ezt én nem igazán értem.

Nálunk ez úgy szokott lenni, hogy eleinte lassan, majd később hevesebben csináljuk. De szerintem az előjáték kérdése az egész. Sokáig nálunk is hasonló volt a helyzet, csak akkor fájt a barátnőmnek, amikor benne volt a péniszem.

Egy jó előjáték mindent megoldhat. Ujjazd, eleinte 1, majd 2 ujjal. Legyen kellően nedves is. Majd ezután a péniszeddel mehetsz előre. Szépen lassan, legalább egy 5 percig, vagy tovább. Többször be tövig, majd ki, de amj fontos, hogy lassan. Ha esetleg szükséges, akkor síkosítót is használjatok, az is tud sokat segíteni. Próbálkozzatok minél többet, mert ez elsőre senkinek sem ment, hidd el!

Bármit kérdezni szeretnél ezentúl, kérdezd nyugodtan.

18/F

2017. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyaljad barátom, nyaljad. Hidd el hálás lesz érte. S közben ott vannak az ujjaid is. Igen, tudom te önző vagy s ekkor csak a csajnak jó neked nem, de a világba néha ilyen is kell.
2017. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!