Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még nem volt intim kapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt intim kapcsolatom és nem vagyok valami tapasztalt. Arra lennék kíváncsi, hogy szeretkezés előtt ajánlott-e leborotválni a bikinivonalat? Ha igen akkor teljesen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem a fiúk nagy része csupaszon szereti. Lehet az se zavarná ha úgy hagynád, de tőle kérdezd meg .Ha egy kicsit szégyenlős vagy erről beszélni akkor borotváld le azzal mellé nem foghatsz, ha valahogy máshogy szereti úgyis szól :) 18/l
2017. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Toljad le az egészet mindenütt.
2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Kopaszra bizony. Mert szebb. Jobb nyalni és egyszerűbb mint formázgatni a hosszát, a vonalat meg stb. S a fenéklyuk körül is tüntesd el a szőrt, mert az meg illúzió romboló. ;)
2017. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Csupira :) az az igazi
2017. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Mert most teljesen természetes neked ott?

Nem tudom, a legtöbben a kopasz nunit szeretik, én mondjuk a teljesen természetes nuniért vagyok leginkább oda. Tehát nekem a bikinivonal szőrössége is pozitív lenne.

Hány éves vagy?

2017. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
:D ezek vajon valós kérdések amikre a válasz egyértelműen Igen? :D
2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Deflohelp ***** válasza:

Közvélemény-kutatások elemzése helyett jobb ezt inkább tisztázni a kiszemelttel.

(Pl. én is a természetesség híve vagyok, persze ápolt formában.)

2017. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne tudni a válaszolók életkorát, szerintem a tök csupaszra inkább csak a 25 alattiak voksolnak..

Kérdező: igen, ajánlott valamit kezdeni a szőrrel, nem csak a bikinivonalon. De - kivéve, ha valami nagyon felszínes szépfiút választasz - rövidre nyírni is elég.


26N

2017. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább csak vágd vissza.

Első borotválkozásnál nagyon kisebesedhet, szóval inkább már korábban kezd, mint közvetlen az első előtt.

2017. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8: 39 vagyok, ferfi. Kopasz a javaslatom. Van kerdesed? ;-)
2017. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!