Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok munkahelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok munkahelyen maszturbálni? Kort és nemet is irjatok légyszives

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 14:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen és utána sokkal gördülékenyebben megy a munka. :D


26N

2017. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nekem eszembe nem jutna, hiába izgulok fel valamire. :D Otthon nyugisabb. ;) 21/L
2017. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Egyetemen tanulok, így mondhatjuk, hogy a munkahelyem az egyetem.

Vizsgaidőszakban elég gyakran bent verem ki. A könyvtárban már többször is, ott csendes és többnyire mindenki a maga dolgával törődik.

De bent az épületekben is volt, főleg az egyikben ahol a WC elrendezése olyan, hogy a nem piszoáros részről nyílik egy ablak ahonnan kilátni az udvarra és konnektor is van bent...

Volt, hogy egy fél napon át csak ott ültem bent és megállás nélkül vertem, csak akkor tartottam szünetet amikor bejött valaki.

De mivel egy botanikus kertben van az egyetem ezért sötétedés után ott is rendszeresen megfordulok. Beállok egy egy fa mögé és kiverem ( a koliban nincs rá lehetőségem)...

26F

2017. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa pl. ma is 29/f
2017. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Megesett mar,az irodaban.pasi 27
2017. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!