Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan nők akik náluk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők akik náluk fiatalabbal szexelnek vagy akár kipróbalnák hogy milyen az?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem hogy vannak olyanok akik pl 30 evesek de egy 18-23 evessel szeretnenek szexelni. Es ha igen akkor hol? (Prostik meg ilyen egyebek nelkul persze)

2017. jan. 16. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vannak, csak fel kell kötni hozzájuk a gatyát.
2017. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Én szexeltem egy 22 éves sráccal, aki két emelettel alattam lakott a lépcsőházban.


Nyáron volt a foci-EB és mentem be meccset nézni (azt hiszem pont a belgát) trolival a barátokhoz egy kocsmába. Egy trolival mentünk aztán néhány órával később egy trolival is jöttünk haza véletlenül. Amikor leszálltunk a végállomásnál csak akkor szólt hozzám, hogy "Szia! Neked hogy tetszett a meccs?" és mondta hogy látott ő is korábban, stb. Fél percet a megállóban álltunk aztán ahogy sétálunk haza felé kiderült hogy egy lépcsőházban lakunk (tízemeletes többszáz emberrel, előtte még sosem láttam).


Még vagy 10 percet beszélgettünk ott, aztán elkérte a nevem hogy bejelöl facebookon. Mert ilyet bátor volt és mert tetszett ezért igent mondtam. Az első randinkon megcsókolt, aztán a másodikon lefeküdtünk és még egy hónapig jártunk össze heti néhányszor. Aztán sajna eladták az albérletet a fejük fölül (egyetemista) és elköltözött jó messzire új helyre, de szerintem amúgy sem folytattuk volna komolyabban. De jó volt


Amúgy alapvetően a 28-35 éves férfiak érdekelnek, tehát ha rám írna mondjuk társkeresőn vagy hasonló helyen egy fiatalabb ilyen korú, annyira nem érdekelne. De itt a személyes hatás elég erős volt, hogy oda mert jönni hozzám és nagyon jót beszélgettünk, tetszettünk egymásnak elsőre is


28/N

2017. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy azt mondta hogy engem kb ilyen 23-25-nek nézett, én meg őt elsőre ugyanúgy 24-25-nek :D
2017. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám olyan szűz pasival,akinek első szerelme is vagyok.Csak ez már egyre veszettebb ügy.
2017. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38 vagyok, 29 €vessel voltam. De nem kíváncsiságból, meg nem is a kifejezetten a kora miatt.
2017. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volt egy 6 evvel fiatalabb baratom.o 18volt mikor en 24. A legjobb pasim volt.es 3 evig talalkozgattunk.csak sajnos nagyon mesze lakott.ezert nem lett belole komolyabb kapcsolat.

Most epp ott tartok hogy nem tudom mit csinaljak, mert kulsore a joval fiatalabbak jonnel be.Viszont ok valoszinu csak szexet akarnanak.Ami abbol a szempontbol nem a legjobb,hogy pazarolnam az idom es nekem olxan kapcsolat kene a magam koraban,ami minden teren epito jellegu.szoval szexen kivul mas dolgokbab is tudnank egyutt menni valamire.

2017. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amugy fiatalabbal is lehet magyon jo es idosebb is lehet ugyetlen,nemtorodom,tapasztalatlan.

Csak 40 koruli ferfiak kozt mar ritka ha valaki nagyon jo kulseju.vagy kopaszodik vagy pocakos,vagy mindketto.legtobbjuk elhagyja magat.

2017. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat nekem faterom 45 eves de me mindig eleg jol tartja magat :D rendszeresen edz es a haja se kopasz bar mostanaban kezd pocakosodni mert nem gyur annyit mint ifju koraban :D En meg az a kis palcika ember vagyok mellete xd es van egy lany aki 23 eves viszont azt mondta hogy nala fiatalabbakkal o egyaltalan nem kezd ki csak idosebbeklel :/ igy jott ez a kerdes :)
2017. jan. 17. 18:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Létezem.
2017. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!