Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezt hogy kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy kéne átvészelni, megoldani?

Figyelt kérdés

a feleségemmel régóta elég gyatra a szexuális életünk(én mindig kívánom de ő már velem nemtudja élvezni) és úgy határoztunk hogy valamit lépnünk kell, elvállni nem akarunk, ahoz még túlságosan szeretjük egymást illetve van egy 2 éves gyermekünk is akit nem akarunk tönkretenni ezzel

nos, a probléma igazából ott kezdődik hogy mindketten beregisztráltunk 1-2 oldalra, ő dekoratív nőként kapja sorra a maileket illetve szombaton már randizna is egy pasival. Én:semmi... kutyának nem kellek... nem vagyok egy űberpocsék pali szerintem, de pl van rajtam kapásból vagy 20 kg felesleg stb stb... ebből adódóan eszméletlenül féltékeny vagyok és gyűlölöm magam hogy belementem ebbe a dologba...

mit tegyünk



2017. jan. 17. 05:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kinek az otlete volt eloszof mdgemliteni az "idegen"?
2017. jan. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
-t
2017. jan. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nemtudom, hazudni nem akarok, szerintem a párom de valószínű hogy együtt jutottunk erre
2017. jan. 17. 06:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nyílt házasság. Együtt vagytok de mással keféltek..
2017. jan. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem ,hogy pont evgyszerre akartatok mással dugni.

valamelyikőrök sáros.

2017. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
valamelyikőtök
2017. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ő akart korábban, mivel olyan a szexuális életünk hogy ő lefekszik nekem kutyába és igyekezz!....
2017. jan. 17. 06:45
 8/15 anonim ***** válasza:

sajnalom a két gyereket,mert ez a hangulat valamilyen formában őket is érinti.

Megjátszott " minden rendben "-t,nem sokáig lehet elviselni.

2017. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hannibalking ***** válasza:
100%
Egyáltalán tudod hogy miért nem élvezi veled? Bakker inkább az okát kellene ennél megszüntetni nem egy ilyen kerülő útra terelni a dolgot. Próbálkoztatok egyáltalán vele hogy a végére járjatok (egymás között vagy szexuálterapeuta) vagy csak úgy simán belesétáltál abba hogy az asszony azt csináljon amit akar és azzal akivel csak szembe hozza az internet trágyadombja? K#rvára meg fogod bánni ezt a döntést, még addig le kellene fújni az egészet ameddig nem kúr félre a feleséged. Azt hiszed hogy egy válás okoz nagy kárt? Hát lehet hogy ennek sem kéne a végét kivárnod...
2017. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9-es

Ha mással akarok dugni,nem terapeutához megyek,az költséges.

2017. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!