Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hányadik együttlétnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hányadik együttlétnél éreztétek úgy hogy jók vagytok az ágyban? Mikor már tudtátok hogy mikor hova kell nyúlni, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
kort is hogy hány évesek voltatok ekkor

2017. jan. 17. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első után barátnőm, aki már nem volt szűz, közölte, hogy kizárt, hogy még nem voltam nővel soha.

Elméletben felkészült voltam, így amikor át kellett ültetni a gyakorlatba, az erős alapok megvoltak. Persze fejlődni még volt mit, és hova, de az első így is elég jól sikerült.

35/F

2017. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnöm is aztmondha hoyg nem hiszi el hoyg nem voltam növel. Én szüz voltam ö nem 19/f 3 éve törént azota egyuttvagyunk
2017. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én így utólag nagyon béna voltam, magamra koncentráltam és nem tudtam " feloldódni". A csaj tapasztalt volt, szerinte elsőre nem volt rossz ( utána 5 évig voltunk együtt), de szerintem 10- 20 alkalom kellett...20 alatt voltunk akkor.
2017. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cikis lehet, ha beég a srác elsőre
2017. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta megtanultam olvasni, Fritz Kahn A szerelem iskolája c. könyvén cseperedtem. Így elméletileg fel voltam készülve. Más dolog, hogy az első aktus kemény 5 mp-ig tartott. :-))

Remek tanítónőt is kaptam egy 33 éves csinos özvegy személyében, akivel sikerült átültetni a gyakorlatba is az ismereteket. Ő tanítgatott a női lélek rejtelmeire is, így aztán igazán nem lehetett okom panaszra.

De a tudás olyan, mint egy luftballon. Minél több ismeretet passzírozol bele, annál nagyobb felületen érintkezik a levegővel, azaz az ismeretlennek. Magyarul; minél többet tudsz, annál inkább rájössz, hogy milyen kevés is a tudásod.

18 körül már jó szerető voltam, de azt még most sem merném kijelenteni, hogy mindent tudok.

58F

2017. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*azaz az ismeretlennel.
2017. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:

Miquel nagyon jól fogalmazott, én annyit tennék még hozzá, hogy bármennyire is jó szexuális társa vagyok a feleségemnek, koránt sem vagyok biztos benne, hogy egy idegen nővel is olyan ügyes lennék. 10 éve teljesen hozzászoktam a párom rezdüléseire, hogy mi a jó neki. Ha hirtelen valaki más lenne a helyében, lehet talán fel sem állna, de ha fel is állna, az a minimum, hogy zavarban lennék. Szerintem...


Ha így közelítem meg a kérdést, jószerivel lehet, hogy tök béna lennék 22 év aktív szexuális tapasztalattal is a hátam mögött, pedig a feleségemet jószerivel "bármikor" orgazmushoz tudom segíteni és mellette igazán elégedett lehetek a szexuális teljesítményemmel.


Hogy válaszoljak arra a kérdésre is, hogy mikor éreztem először azt, hogy na most ügyes voltam? 16 évesen az akkori 14 éves barátnőm mellett. Félreértés ne essék, természetesen volt ott bénázás rendesen, és ha egy nap nem voltam vele együtt kétszer, akkor maximum 2-3 percig tudtam kitartani. Viszont amikor egyszer nálunk aludt, volt időnk megismerni egymás testét és 4-szer is szeretkeztünk, akkor éreztem rá először, hogy milyen az, amikor a lánypartnerem valóban élvezi, amit csinálok vele. Az az este adott először olyan önbizalmat, ha nem is mindig, de tini srácként is képes vagyok komoly élvezeteket adni és persze kapni is.

36(lassan37)F

2017. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!