Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmussal kapcsolatos gondok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmussal kapcsolatos gondok?

Figyelt kérdés

Azok válaszára, véleményére lennék kíváncsi, akiknek volt hasonló gondjuk. Vagy a párjuk küzdött ezzel.


A harmadik komolyabb kapcsolatomban vagyok, ez az eddigi leghosszabb, legstabilabb, és remélem még sokáig fog tartani. De egyik kapcsolatomban sem élveztem a szexet. Kellemetlen, fájdalmas sem volt jellemzően, de jó sem. Olyan semmilyen. Az előjáték, kényeztetés jó, de ott sem tudtam soha elmenni.

A jelenlegi barátomnak egy ideig mondtam ezt, kipróbáltunk több mindent is, de egyik sem vált be, egy idő után pedig elkezdtem megjátszani, mert láttam, hogy neki milyen rosszul esik ez az állapot. Ez sokáig nem is zavart, éveken keresztül tudott működni. De egy pár hónapja egyre kevésbé tudom ezt tolerálni. Kifáraszt és zavarba hoznak az együttlétek, próbálom sokszor elkerülni.

Akinek volt ilyen típusú gondja, az hogy vészelte át? Mi segített benne?


24/L


2017. jan. 17. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Erre csak egy lehetséges opció létezik: Kommunikáció.

Próbáljátok ki, hasznos dolog :)

2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam ez a része is meg volt, az első egy évben mindig megbeszéltük ezt, próbálkoztunk, de a végén nekem volt lelkiismeret furdalásom, hogy láttam, őt bántja ez a helyzet és csalódik magában.
2017. jan. 17. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nehezen oldódsz fel, kell egy kis ellazulási idő. Ez megvan? Fordítsatok időt a ráhangolódásra. Szokott téged kényeztetni nyelvvel vagy kézzel?
2017. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyilt kommunikáció a legjobb, és még mindig nem annyira sértő mint az hogy kiderül hogy átvered és megbántod. Gondolj bele ő abban a hitben élvezi veled a szexet hogy minden rendben, és hogy neked is minden okés. Nálunk az okozta a problémát hogy a párom fogamzásátlót szedett. Nem tudott úgy beindulni.... Ami bevált hogy nyiltan elmondtunk mindent. Most ami tutti működik az az hogy kellő előjáték, szex közben csikló izgatás kézzel, és nyiltan (akár nem virágnyelven) elmondjuk mint is szeretnék és mi izgat. Remélem tudtam segíteni.
2017. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Masztizni szoktál és el tudsz élvezni közben? Ha igen, akkor ahogy előttem is írták, a kommunikáción kell javítani. Aktus közben is merj beszélni! Ha sosincs orgazmusod, akkor azt fel kell tárni, sok minden lehet az oka.
2017. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pohár vörösbor? Nekem segített, ma már anélkül is megy!
2017. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!