Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában fogom kinyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában fogom kinyalni először barátnőmet és tanácsot kérnék, hogy hogyan készüljek fel rá? Mennyivel előtte szabad fogat mosnom és van-e bármilyen technika vagy mód ahogyan a legnagyobb élvezetet tudom számára okozni?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek az első alkalom lesz.

23F



2017. jan. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
A net televan jobbnál jobb oktatóvideókkal
2017. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd őt,hogy szeretné?

Ez eltérő lehet.

2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"Mostanában fogom kinyalni először barátnőmet.....mindkettőnknek az első alkalom lesz.

23F." Már most görcsölsz a dologra. Nem lesz ez igy jo!

2017. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Puncs fagyi...sok sok puncs fagyi. Ha már felnyögnek a mazsolák is jól csinálod :D
2017. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát közvetlen előtte ne moss fogat, mert a menthol csíphet, de szerintem ezzel nem lesz gond. Ami fontosabb, hogy borotválkozz meg előtte, mert a pár napos borosta nagyon tud ám szúrni.

Arra, hogy milyen technikával csináld nehéz válaszolni, mert minden lány mást szeret. Felvezetésként nem rossz, ha a szájától indulva lefele végigcsókolgatod a testét, közben megállsz a melleinél, majd haladsz tovább, puszilgatod a combjait, a szeméremdombját, a nagyajkakat, stb. Szóval fontos hogy ne először a csiklóját támadd be, mert az kellemetlen tud lenni :D

De ha már úgy érzed mehet a dolog (húzza arra a fejed, vagy esetleg nyomja a csípőjét az arcodba), akkor is először lassan kezdj neki, hagyd hogy hozzászokjon az érzéshez. A nyelved tartsd puhán. Az, hogy hogy mozgasd a lánytól függ, én pl. azt szeretem ha köröznek rajta nyelvvel, de van aki azt ha fel-le nyalogatják. Figyeld a jelzéseit, vagy csak kérdezz rá hogy jó neki :)

Fokozatosan lehet fokozni a tempót meg az erősséget, esetleg ujjazhatod is közben (én így szeretem), de erre mindenképpen kérdezz rá nála, mert van aki ilyenkor kimondottan nem szereti.

Mikor érzed hogy már közeledik a csúcshoz, akkor fontos hogy tartsd ugyanazt a technikát, tempót, erősséget, ez a női orgazmus kulcsa, ha megtalálatad mi a jó neki, akkor minél monotonabb legyen. Felnyúlhatsz esetleg simizni a cicijét, vagy foghatod a csípőjét közben (persze csak ha nem ujjazod épp).

Ha elélvez és vonaglik akkor is folytasd egészen addig míg el nem tolja a fejedet. Ekkor mássz fel hozzá, öleld át, hagyd hogy kicsit lenyugodjon, és mondd neki, hogy nagyon szereted. :)

Ennyi igazából, de ha van még kérdésed írj nyugodtan, megpróbálok segíteni.

Sok szerencsét és csak lazán, ne görcsöld túl! :)

21/L

2017. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!