Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őt mennyi eséllyel tudtad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt mennyi eséllyel tudtad volna ágyba vinni? (videó)

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 18. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Puzsèrt vagy a csajt? (A szakállas gyíkot nem ismerem)
2017. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nagy eséllyel

Puzsér hátán dugtam volna meg :)

2017. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esélyem se lett volna. Nem azért, mert olyan a kinézetem, hanem önmagam miatt. Egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy kikapcsolt aggyal odamenjek egy csajhoz. Néha vágyom arra, hogy bárcsak buta lehetnék, hogy ne gondoljak túl dolgokat és egyszerűen csak csináljam, de sajnos nem megy.


23/F

2017. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ha be lettem volna baszva és úgy ölelgetett volna engem is, nem lett volna mese.
2017. jan. 18. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Józanul/részegen oda se mentem volna. Egy fél eki, és 2-3 sör után igen. Ha én is tetszettem volna neki akkor nálam kötünk ki.
2017. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

100%. Leütöm egy szeneslapáttal és bevonszolom az ágyba. A szemüveges amúgy nem tetszik, a bőrkabátos viszont jó nő.

Egyébként meg mi ez a szar?

2017. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szemüveges cukor
2017. jan. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%, mert annyira részeg nem volt, hogy még engem se lásson rondának. Ha jól néznék ki, 100%.
2017. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem jó a kérdés...

Mennyire akartam volna ágyba vinni...ezt a csajt ebben az állapotban sokan ágyba tudnák vinni ( csak közben be ne pisiljen, vagy hányjon), én is, de nem akarnám...

2017. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külső(m) alapján igen, mert alapvetően jóképű, nagyon magas, jól öltözött srác vagyok, viszont nem járok bulizni és sokszor nincs meg az önbizalmam hogy ilyen szép lányokat megszólítsak. Még ha esetleg tetszenék is neki, egyszerűen nincs meg a merszem, a tököm a dologhoz.


Hatalmas frusztráció az életemben ez, de ez az igazság

23/F

2017. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!