Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket egy éjszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket egy éjszaka hányszor szólítanak le, vagy mennek rátok szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés

Illetve hányszor fordult elő ez nap közben veletek?

Kort is írjatok.


2017. jan. 19. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Szórakozóhelyen/kocsmában sokszor, napközben viszont sokkal ritkában. 19L
2017. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha alapból fiú társasággal vagyok akkor nem szólítanak le, maximum ha egyedül megyek a pulthoz.


Ha barátnőimmel vagyok akkor sokszor, többen meg is akarnak hívni piára de én ezeket visszautasítom - veszek a saját pénzemből amit kívánok, majd koccintok az úriemberrel és tovább állok. Viszont az extrém nyomulást nem bírom elviselni, főleg tánc közben, mikor már kállai kettőst kell járnom, hogy kikerüljem és lerázzam az emberkéket.


Napközben is van, hogy a szférámba hajolnak és szólogatnak, de sajnos inkább a suttyó módon. A legmeredekebb az volt eddig, mikor Pesten álltam a zebránál, vártam, hogy átváltson a lámpa és a tömegben valaki megfogta a fenekemet. Szép pofon volt a vége, utána engem akartak feljelenteni testi sértésért.


Szóval örülnék ha láthatatlan lennék, pedig aztán nem vagyok egy kirívó személyiség.


23/N

2017. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl elmegyünk csak kocsmába/pubba, szóval iszogatós-beülős helyre, ott mindig van 3-4 ember egy hosszú estén, meg kb még ötször annyi akiknek a szemén látom hogy bejövök nekik csak nem mernek oda jönni.


Diszkóban/buliban/táncolós helyen meg egy este 10 szerintem szokott lenni. Ezek ezért nem is nagyon a kedvenc helyeim, évente ha párszor megyek.


22/L

2017. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Naponta 5-6 férfivel fekszem le és élvezem. Később olyan fiút keresek aki szűz, olyat veszek el férjül majd.
2017. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmet egy este 10 alkalommal szólította le egy srác egyik este. A furcsa az volt, hogy ott ültem mellette, és a második alkalom után én kértem hogy hagyja abba. A negyediknél eréjesebben a tudtára adtam, hogy én vagyok a pasija és jobb lenne lelépni. A barátnőm a végére olyanokat mondott neki, hogy rusnya állatok nem érdeklik, de nem volt hatása. Az Utolsó alkalommal mire ofakóválygott csak kiröhögtük
2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek után nem csodálkozok, hogy engem mindig visszautasítanak a nők. Így csak válogatni kell, aztán kiválasztani a legjobbat. Én meg hülyét csinálok magamból minden próbálkozásnál. 23F
2017. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!