Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt csak én gondolom így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én gondolom így a cuckolddal kapcsolatban, hogy a nők nagyrésze elég álszent?

Figyelt kérdés

37 éves férfi vagyok, 18 éves korom óta vagyok rendszeresen cuckold kapcsolatban.

Hol mi vettünk be, hol én szálltam be.

Azt tapasztalom, hogy jóval népszerűbb, mint amennyien bevallják a nők közül.

A hármasok nagyrésze szinte az esetek 99%-ban mindig azzal kezdődik a nő részéről, hogy ő biztos nem akarja. Aztán a végén meg csak belelendülnek.

Itt az oldalon is több nővel beszéltem már, aki első körben letagadja a csillagokat is, de kis beszélgetés után kiderül, hogy azért lehet vevő lenne rá.

Minek akkor ez az egész álszenteskedés?

Én nem azt mondom, hogy minden nőnek vágya, de azért nem kevés lenne benne, főleg egy hosszú házasságban.


2017. jan. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

"Azt tapasztalom, hogy jóval népszerűbb, mint amennyien bevallják a nők közül. "

Ezt milyen reprezentatív felmérésekre alapozod?

Persze, ha célirányosan az arra fogékony rétegben kérdezősködsz, akkor nyilván azt fogod tapasztalni, hogy "jé, hát ez tök sokakat érdekel".

Másokat megkérdezve meg ennek pont az ellenkezőjét fogod tapasztalni.

2017. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most én is visszakérdezhetnék, hogy te mire alapozod?

Én nem egy cuckold közösséget veszek alapul.

Az életemet meg az elmúlt 20 évet, bár kevesebb, mert nem volt tudatos az elejétől.

Másrészt azért tudni kell azt is, hogy teljesen mást mond egy nő, ha hímsovinisztákkal van meg olyan személlyel, aki nyitott és nem ítéli el semmiért a nőt.

Így nem csak cuckoldról hallhat egy férfi, hanem sok másról is.

2017. jan. 21. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szal itt az oldalon erőlteted ezt a nőkre akik megmondják, hogy nem de te addig erőlteted a hülyeségedet amig azt nem mondják, hogy jó talán esetleg csak kussolj már hülyegyerek.

A hármas szinte mindig a férfi ötlete amibe hosszas únszolás után lehet, hogy belemegy a nő.

Nekem már az is elképzelhetetlen hogy hosszasan únszoljam valamire a páromat amit ő láthatóan ne akar. De nem vagyunk egyformák. Peace.

2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat, hogy unszolom?
2017. jan. 21. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Jó, most ne várd el, hogy szó nélkül bevallja neked, sokkal kisebb dolgokat is elhallgatnak.

2.Azért ez nem egy "szívem, felvennéd a piros fehérneműdet este az ágyban?" dolog.

Simán rámehet a kapcsolat, ha a férfinek csak a szája jár.

3.Valahol, ha van is jó oldala, mert legálisan bújhatnak ágyba más férfiakkal, azért úgy élik meg, hogy lefőtt a kávé és talán szexuálisan meghalt a kapcsolat.

Bár attól függ, hogy kezelitek, mert ha megvan az, hogy a harmadik csak játékszer, akkor nincs gond.

2017. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így látom,hogy sokkal többen lennének benne mint akik bevallják.Ha a hármast nagyrészt a férfiak kezdeményezik,talán azért mert a nők nem teszik,még ha benne lennének sem.Ha a nők kezdeményeznék szerintem nem sok férfi ellenezné,férfival is,nővel is.
2017. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az elmélet más mint a gyakorlat


az h eljátszik a gondolattal egy nő az még nem jelenti azt h éles helyzetbe bele megy

ez nem álszent

hanem csak fantázia aminek ott is kell maradnia h izgalmas legyen

2017. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Azt lehagytam, hogy egyébként igen, több van benne, mint amennyi bevallja.

Főleg, hogy senki nem mond újat azzal, hogy ha egy nő hármasozik, akkor már két férfi.

2017. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!