Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már része gangbang...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már része gangbang-ben, és nem volt igazán jó, annak volt utána pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés

Volt részem benne, de valahogy nem volt az igazi. Egy pasi nőjéhez csatlakoztunk be, de ő folyamatosan mondta, hogy mit szeret a csaj, és mit nem.

Az a baj, hogy most ezt az élményt összekötöttem a dologgal, pedig nagyon tetszik alapból. Lehet ez után jó? Tapasztalat? Vélemény? Kort is légyszi. Akinek pedig nincs ellenére, privátban is jó lenne dumálni. Jelezze aki nem akar.

F/31



2017. jan. 21. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előtte kellett volna megbeszélni, nem anélkül beleugrani.
2017. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 rezfanfütyülős ***** válasza:

Az első élmény meghatározó!

Felejtsd el, mert csak álmokat fogsz kergetni.

2017. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sokszor mondták már nekem, hogy adjam fel ezt meg azt, de végül jól tettem, hogy nem hallgattam másokra.

Szerintem a nőn sok múlik itt. Nem éreztem, hogy igazán átadta volna magát az egésznek. Ez szerintem bármelyik szexnél így lenne.

Ott bújna ki a szög a zsákból, ahol ezzel nem lenne gond. Ha így lett volna, nyilván igazad lenne azt hiszem.

2017. jan. 22. 10:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb előre megbeszélni mindent,de igazodnék is a pillanatnyi kivánságokhoz.Persze legjobb ha a nő mondja hogy mi hogy jó neki.
2017. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha ismertek olyan 30 év alattiakat akik szoktak ilyenekben részt venni, vagy van itt olyan, beszélgetnék kicsit az illetővel erről.
2017. jan. 22. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,hányan csatlakoztatok be a párhoz? Mennyi idősek voltak?
2017. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2
2017. jan. 22. 12:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a nő illetve a párja? Azért kérdezem,hogy egy hosszabb házasság?
2017. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, egy hosszabb házasság. Olyan 40 körüliek voltak. A nő nem volt túl közvetlen. A másik sráccal jóval fiatalabbak voltunk. Kicsit úgy éreztem, hogy nincs egyben a buli, hanem ők akarják velünk feldobni az estét.

Valahogy úgy képzelném el, hogy én találok egy mosolygós hölgyet akit megismerek, és vele szerveznénk le. A kapcsolatunk erről szólna, mert barátnőt nem tudnék közösbe dobni.

2017. jan. 22. 14:21
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkàbb a 40 körüli vagy felettieknél fordul elő inkább.

Mit jelent hogy a nő nem volt közvetlen? Ovszerrrel vagy simàn akartàk?

2017. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!