Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nők nagyrésze egy náluknál 4-5 évvel fiatalabb pasival sem lenne benne (szex) kapcsolatban, de azt teljesen normálisnam tartják ha a pasi 10-15 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Szex, vagy komoly kapcsolatoknál egyaránt...


Ezt a "nők korábban érnek" dumát hanyagoljuk, mert ez sehogyan sem mérhető és valószínüleg nincs is így.

Szerintem valahol a szexuális vonzalom és társadalmi megitélés környékén lehet a valós ok. Szerintetek?



2017. jan. 21. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha szigorúan csak az erotika részét nézzük, akkor azért, mert egy idősebb pasi esélyesebben többet nyújt, mivel tapasztaltabb, érettebb, mint egy fiatalabb srác aki még a szárnyát próbálgatja és "maszatol. Mindkét irányban vannak nyilván kivételek.
2017. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert az még gyerek. Gondolj már bele,hogy nézne ki egy 25éves nö mondjuk egy 20éves kisfiúcskával ,aki éretlen mint a tök. Tök gáz lenne
2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

10 évvel fiatalabb a mostani párom

az első pasimat kivéve mint fiatalabb volt nálam :D

volt h csak fél évvel :)

de a -10 év a max

2017. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Köszi!

És, ha nem csak a vonzalmi részét nézzük?


2. És mi a helyzet azzal amikor 15-16 éves csajokkal járnak 25 éves srácok? Ez teljesen mindennapos és én férfikén ettől rosszul vagyok.

2017. jan. 21. 20:12
 5/13 A kérdező kommentje:
20:10! És hány évesek vagytok? :)
2017. jan. 21. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

16-18 évesen volt az első pasim aki idősebb volt (23)

utána összevissza volt a kor de mindig fiatalabb volt

ha alkalmi az is


most 43 vagyok a párom 34 lesz majd tavasszal

8 éve együtt :)

nem nézek ki annyinak amennyi vagyok gondolom azért :)

2017. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35-40 után érik meg a helyzet arra, hogy a fiatalabb fiúk/férfiak is felkeltsék a figyelmüket.
2017. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Ezt a nők korábban érnek szöveget maguknak farigcsálták át.:) Olyan öntelt dolog, hogy valami hihetetlen.:) TESTILEG mondják hogy előbb érnek.Menzesz meg mellnövekedés. Ezt ők átköltötték arra, hogy szellemileg ők megvilágosulnak, bölcs idősek lesznek.

Ezt mondjátok már annak a sok telibe kúúrt kis 13-14 éves liba krrvának, meg akik 25 éves korukig agyba főbe isznak buliznak, jött mentel összefekszenek. És ilyenek mondják, hogy "jaj, 1 évvel fiatalabb pasi vagy, még kisgyereknek számítasz". Na az ilyen tyúkoktól vannak ki már nagyon az idegeim.

Elmondom kedves hölgyek. Tiköztetek NŐK között is vannak sötét éretlen gyökerek minden korosztályban, és a FÉRFIAK között is. Be lehet fejezni a sok fölényed dumát.


Attól még, hogy megjátsszátok a nagy felnőtt lányt, a lenéző úri hölgyet, ugyan olyanok vagytok mint a többi ember a saját korosztályodban, az alattad lévőben, a feletted lévőben. Se több se kevesebb.

2017. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Na látod, te még most is éretlen vagy! :D Hiába.
2017. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen is korábban érnek, és ezáltal igenyük lesz a minőségibb szexuális együttlétekre. Ahol a férfi tapasztalt, tudja hol kell simogatni, nem kell taníthatni, tapasztalt, talán mèg a nőnèl is jobban ismeri a női testet. És a kémia is jobban játszik.


Természetesen elismerem, hogy vannak érettebb vagy odaadóbb fiúkák, de nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy igenis a saját orgazmusuk izgatja őket leginkább.

2017. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!