Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek beteges az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges az, ha tetszenek a nálam sokkal fiatalabb fiúk?

Figyelt kérdés
15-től felfelé van, hogy vonzanak a fiúk. Eddig nálam idősebb barátaim voltak és nem kimondottan a fiatalokra bukom, de sokszor van, hogy megtetszenek, pl. buszon, utcán, szórakozóhelyen megakad a szemem a helyes tinisrácokon. Elmeséltem legjobb barátnőimnek és szerintük ez nem normális. 22 éves vagyok.
2017. jan. 21. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk 6-7 év korkülönbség nem nevezhető sokkal fiatalabbnak. Főleg, hogy az idősebb lány, fiatalabb fiú kapcsolat/szex dícséretes hőstett, nem úgy, mint a fordítottja, amikor mocskos pedofilt kiált a nép.
2017. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem úgy értette a sokkal fiatalabbat, hogy ilyen korban azért még nagyon meglátszik pár év különbség is.Pl egy 15 és egy 18 éves fiú közt sokkal nagyobb a különbség, mint mondjuk egy 20 és egy 23 éves férfi közt.

Amúgy szerintem nincs ezzel semmi baj.

2017. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, persze, csak ők még valahol gyerekek, más dolgokat éreznek problémának, mint pl. én most (karrier, munka, 2.egyetem), ezért fura a kommunikáció. Leginkább szexuális vonzalmat érzek, amit nem tudok elnyomni néha.
2017. jan. 21. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Tíz év múlva meg kifizetődő:)
2017. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.Ez nem betegség, a barátnőid nem túl széles látókörűek.

Nekem ő nagyon tetszek.Ez az antiszoc, különleges gondolkodású fiú levesz a lábamról.:

[link]


[link]


[link]

2017. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges az, ha neked más jön be, mint a többségnek?

Barátnőid meg felszínesek és korlátoltak.

2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok és nekem is tetszenek a 20 év alatti fiúk. Mostanában a 18 évesek jönnek be nagyon.
2017. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek az ilyen korú fiúknak tetszenek az idősebb lányok, vagy inkább maradnak a saját korosztályuknál?
2017. jan. 21. 22:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem beteges. Ha neked nem, az a te dolgod. De remélem, nem gyerekről van szó.
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, van, akinek egy 16 éves is gyerek. Nekem pl. ő már nem az.
2017. jan. 21. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!