Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én mint lány hogyan kerdeménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mint lány hogyan kerdeményezhetnék pl filmnezes kozben?

Figyelt kérdés

Lanyok, leirnatok, hogy ti hogyan szoktatok?

Fiuk, ti meg azt hogyan szeretnétek?


2017. jan. 22. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét.
2017. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

20 eves vagyok, és tapasztalatlan!!!


Nem kerek privat uziket!!

2017. jan. 22. 22:22
 3/12 RRR ***** válasza:
100%
átöleled,hozzábújsz,combjára teszed a kezed!!
2017. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor az történt, hogy filmet néztünk a lánnyal, ölemben a laptop, egyszercsak a lány azt mondta hogy "na jó" és becsukta a laptopot rámült és lesmárolt.:D Ennél egyszerűbb módja nem nagyon van szerintem:D
2017. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked lányként nem kell attól tartanod, hogy mi lesz ha..... Azért "filmez" veled mert bejössz neki, különben a haverokkal ülne a kocsmában.

Egyszerűen ülj mellé, s lassan a combjáról kezd el fentebb húzni a kezed a f@rka felé. Ha nem reagál, akkor se állj meg, mert kíváncsi lesz meddig mész el. Te pedig szépen rárakod a kezed a f@rkára, s amikor már legalább egy perce csak úgy ott van a kezed el kezded mozgatni, megfogni, kitapintani a brét. S e közben nézel rá. S készen vagy.

Ha erre se reagál akkor b..u.zi.

2017. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a dolgok, hogy nem tudnak fakadni? Teljesen bántás nélkül írom, csak csodálkozom. Nem kell sokat agyalni, kisebb közeledéseket csinálj felé, közelebb mész hozzá, odabújsz, rádőlsz a vállára, karjára ilyesmik. Aztán majd a srác folytatja
2017. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
télleg ennyi fantáziájuk sincs egyeseknek? :T
2017. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Mond meg neki tök egyértelműen mit akarsz! Legyél magabiztos!

18/L

2017. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Bújj oda hozzám, kezdd el csókolgatni a nyakamat és simogatni a combbelsőmet, majd markolj rá a répára. Meg ne dugjalak a srác helyett? :O
2017. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer csak tuntesd el a farkat a szadban.
2017. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!