Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék szőrös puncit, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szőrös puncit, de nem lehet, tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkás és kevés a szőr a puncimon, hónomon, lábamon, ha nem borotválom, szinte akkor sem látszik, annyira három szál.

Fotókon szoktam látni, hogy más nőknek milyen sűrű tud lent lenni és nagyon szeretném, ha nekem ilyen lehetne egy szexi kis csík, vagy pamacska, mert nagyon tetszik.

Viszont nekem annyira ritkás, hogy muszáj teljesen leszednem, mert semmi értelmeset nem lehet kihozni belőle :(


Van valami szőrnövesztő szer, ami nem kezdi ki a punci bőrét? Vagy hiába próbálkozok, ahol nincsenek hagymák, ott nem is lesznek... :(


2017. jan. 23. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez hormonálisan determinált. Idővel változhat. A gyakori borotválás is erősítheti, de igazi csodaszer nincsen.
2017. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hetente borotválom azt a három szálat, ami van, de inkább gyengült, mint erősödött...

Úgy szeretném, ha meghagyhatnám szivecske alakúra, vagy egy csíkot, de nincs miből :'(

2017. jan. 23. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A borotválás nem erősít, csak a meglévő szőrszálaid más szögben nőnek tőle, ami miatt szúrósabb és többnek tűnik (gondolj csak bele, a felszín borotválása hogy lenne kihatással a hajhagymákra pláne ha nincsenek?). Ha nem kamu a kérdés, én irigyellek, mert én ha nem szőrtelenítek néhány hétig, csubakka néz vissza rám :D Szerintem ez sokkal rosszabb, mintha kevés szőröd van.
2017. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3.: sajnos nem kamu. Annak én is örülök, hogy a hónom és a lábam is ilyen, de ez zavar
2017. jan. 23. 11:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, minden szőr a fejemre költözött, mert a hajam meg óriási :D
2017. jan. 23. 11:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért cserélnék veled,mert nekem meg mindenhol annyi szőröm van,hogy egy pasin is sok lenne.l.
2017. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az kell amilye nem lehet. Ha annyira nagyon mindenáron akarod, szedj valami férfihormont, de minden más is fel fog borulni tőle. Azt javaslom inkább barátkozz meg a helyzettel.
2017. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6.: persze, tudom, hogy az sem lehet jó, azt is megértem
2017. jan. 23. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk, ha meglátnám, hogy szőrös a punci, tuti lelankadnék. Szóval, szerintem ne akarj szőrt, sokkal szebb és kívánatosabb a csupasz. Arról nem is beszélve, hogy tök sz@r amikor nyalom, és a nyelvemre ragad egy szőrszál.

maradj inkább csupasz.

2017. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9, talán te vagy a pasija? Mert pl. az enyém a szőröset imádja. 50-50% hogy melyikből fog ki egyet.

Különben se a pasi kedvéért borotváljátok meg fazonírozzátok, hanem a magatokért!

2017. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!