Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar orálisan kielégíteni, normális ez?

Figyelt kérdés

4x voltunk együtt még csak. Mindig kinyaltam és az utolsónál amikor csókolóztunk mondta is, hogy máshol is csókolhatom, ha akarom... Tehát tetszik neki a dolog.


Konkrétan nem mondtam, neki hogy jó lenne ha bekapná már végre. De célozgattam rá nem egyszer. Fel is fogja mit szeretnék, de még mindig nem tette meg. Pedig nagyon akarom már, mert gumiban nem tudok elmenni. Így meg nem is annyira jó az együttlét, hogy el se megyek.

18 évesek vagyunk.


2017. jan. 24. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Ezt a kamut ...
2017. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen, nem elégít ki sehogy. Hiába veri nekem, na meg nem is úgy szeretném.
2017. jan. 24. 19:53
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Már miért ne lenne normális? Azért mert te arra vágysz, nem jelenti azt, hogy ő is akarja. És ha nem akarja, akkor nem kell megtennie még a kedvedért sem, te sem kényszerítheted rá, mert az nemi erőszaknak minősül! Ha nem tetszik, hogy a barátnőd nem oboázik, akkor keress egy másikat, aki viszont igen!
2017. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Gondolom mással is előfordul az ilyesmi.
2017. jan. 24. 19:54
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát én se fogom kinyalni akkor. Mert mi az hogy én mindent megteszek ami tőlem telik, hogy neki jó legyen. Ő meg mint egy darab fa, várja hogy elégítsem ki.
2017. jan. 24. 19:56
 6/21 A kérdező kommentje:
És mondom is neki, hogy már megint nem bírtam elmenni és gumiban nem is fog sikerülni. De nem tesz semmit... Csak sajnálkozik.
2017. jan. 24. 19:57
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Életemben eddig 18 lánnyal voltam. Abból összesen 1 lány volt, aki nem szopott le.

Az a lány is olyan volt, hogy 15 évesen kvázi megerőszakolta az első barátja (mi már 20 éves korában találkoztunk) és amiatt nagyon tartózkodó volt a szextől. (Nem szopott, csak sötétben, nyalás után nincs csók, stb) Közben persze meg egy gyönyörű lány volt.


Kifejezetten sok konzervatívabb, visszafogottabb, szerető, kedveskedőbb, aranyosabb lány volt az életemben. Én most komolyan mondom: Mind szopott.


23/F

2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha már kérni kell egy nőt a pippantásra, veszett fejsze nyele. :/
2017. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekes vagy kérdező. Gondolom a lány nemrég kezdte a nemi életet. Türelemmel, ha éreztetnéd vele hogy szereted sokkal többre jutnál.
2017. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem velem kezdte a nemi életét, tapasztaltabb is nálam. Nem mondanám visszafogotnak. Amint kettesben maradunk már teper is le...
2017. jan. 24. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!