Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek urak fiúk lányok! Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek urak fiúk lányok! Ki mennyit maszturbál? Azaz ki milyen gyakran végez önkielégítést?

Figyelt kérdés
Régen olvastam cikkeket amiben férfiak nők vallottak a rendszeres önkielégítésről.Persze ha barátnőnk fiókjába találunk vibrátorokat és egyéb szexuális játékokat .Tudjuk hogy szereti kezébe venni az élvezetét.Pláne sok nő mondja hogy barátja férje nem elégíti ki az együttléte során.Így néha kénytelen kimenni a fürdőbe és befejezni a saját kezébe venni az élvezetét.De egyedül álló lányok nők is néha szeretnek efajta élvezeteknek hódolni.persze van aki nem elégszik meg az otthoni maszturbálással.Olvastam annó hogy volt aki a munkahelyi wc-ben elégítette ki magát hölgy .mert hogy ez úgy felfrissítette.De férfiak is .Bár vannak pasik akik szintén szeretik a szexuális segédeszközöket.Bár a mű vagina és a guminő ,meg az irtó drága szilikon babák ami számomra nem igazán izgatóak.Nem vagyok híve a mű dolgoknak.annyi pénzért akár elmehetek egy rosszlányhoz is.de valaki használ ilyet.vannak nők akik még videóra is veszik hogy maszturbálnak.kicsit önimádat jellegű.élvezik ha látják magukat élvezni.Tehát megértem ha egy nőnek vannak szexuális játékai.de tetszetős ha csak a kezét használja.persze a szolid lányok csak a kezüket használják,vagy a fésűt.persze lehet hogy egyedül élő hölgyek már bátrabban vásárolnak ilyet .mint aki a szüleivel él.azok félnek nehogy a szülő rátaláljon.persze van benne a maszturbálásba aki rendszeresen csinálja,valami függőség jellegű .mindegy hogy van férje pasija.vagy vicaverza a pasiknak csajuk.bár ha van nekik kevesebbet maszturbálnak,ellentétben a hölgyekkel.a fenn említett okok miatt nem elégíti ki a férjük pasijuk és egyebek.de válaszoljátok meg ti hölgyek urak.nem csak a maszturbálókat kérdezem hanem esetleg aki tudja hogy a párjuk hódol a szexuális segédeszközöknek vagy tudja hogy maszturbál ?kort nemet írjatok!

2017. jan. 25. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Napi 1-2.

21f

2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Naponta egyet igénylek

Van hogy többet is

23/F

2017. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Napi 1-2, vizsgaidőszakban kicsit több.

21L

2017. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

napi 1

36F

2017. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Havonta -Kéthavonta 1 x 23 L
2017. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bár kicsit bővebb választ vártam.hiszen ilyen ez az oldal.van aki egyedül lét miatt maszturbál, mert nincs párja.többek közt én is.de nem rendszeres ,persze élvezzük a kéjt .Bár hölgyel jobb de csak ez van néha.
2017. jan. 25. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Reggelente 1, 20/L
2017. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Változó, napi 1-5
2017. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és 21/F
2017. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most a héten minden nap 2 v 3 megvolt. F/32
2017. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!