Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ti mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti mennyi idő után tudtatok igazan élvezni a szexet? Egy ideig még fájt az első behatolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy honapja élek nemi életet, bár nem sokat voltunk még együtt a barátommal. (6-7 alkalom kb) Egyre jobban el tudom engedni magam, es átadni at érzéseknek magam. Viszont az első behatolás mindig fáj, csak egy-két lökésig, utána már teljesen jo, mert nagyon fel vagyok izgulva mire odajutunk. Ilyen volt veletek? Illetve orgazmusom még sosem volt, de ettol eltekinte nagyon élvezem a szexet, csak mindig mintha egy lépésre lennék az orgazmustol, de nem érem el. Irnatok kerlek ezzel kapcsolatban tapasztalatokat?



2017. jan. 28. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 2 éve pont ugyanezt érzem.
2017. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nálunk másfél-két hónap volt mire teljesen fájdalommentesen ment a behatolás. Mi az első alkalom után tartottunk egy hét szünetet, hogy begyógyuljon aminek be kell, utána fokozatosan növeltük az együttlétek számát és idejét.


Az orgazmussal kapcsolatban: Nekem még nem volt hüvelyi orgazmusom, csak úgy tudok elmenni, ha a csiklómra is figyelünk... Az ismerőseim is a csiklóizgató megoldást tanácsolták, nekik is az vált be. Kérd meg a barátod, hogy miközben benned van, foglalkozzon a csiklóddal is. Síkosított kézzel körkörösen masszírozza, simogassa... Vagy keressetek egy olyan pózt ahol a csiklódnak is jut az ingerekből. :)


A kedvencem egyébként az, amikor ő belémélvez aztán engem nyelvvel kényeztet tovább. Olyakor igazi remegőseket tudok élvezni. :)

2017. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én kb a 10. alkalomig éreztem még fájdalmat az első pár behatolásnál, aztán ez mindig csökkent, majd teljesen elmúlt, és utána kezdtem tudni igazán élvezni a szexet.

sajnos hüvelyi orgazmusban nincs tapasztalatom abban nem tudok véleményt írni

2017. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt soha, de az eleje nekem még majdnem mindig ilyen furcsa... Amúgy nekem ez az egyik kedvencem az egészben! :D Ha mondjuk 1-nek vesszük azt, hogy ülök a buszon és bambulok, 100-nak meg az orgazmust,akkor ha mondjuk 40-50-nél jön a (hurrá!) behatolás, akkor minimum 75 lesz belőle, csak és kizárólag ettől az érzéstől! Imádom!

És az előző válaszolók már megmondták a tippet: tegye oda a kezét a barátod és az orgazmusod problémája megoldódik! :D

2017. jan. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első sem fájt, csak kellemetlen volt a behatolás. Akkor nem is volt orgazmusom. Még, ahogy emlékszem, a behatolás úgy 3-4 alkalommal kellemetlen volt, minden "előkészítés" ellenére, de akkor már volt orgazmusom. Aztán meg minden jó volt, ahogy a nagykönyvben is meg vagyon írva. :)

Mondjuk, hozzátartozik az igazsághoz, hogy sosem féltem, és nem aggódtam a testem miatt, és szégyenlős sem vagyok. 39 N

2017. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az exszel mindegyik fájt, nem is maradtam vele sokáig emiatt.


A páromnál csak ha olyan pozban kezdjük (pl.kutya vagy oldalt).

2017. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!