Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közép húszas fiúk! Van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közép húszas fiúk! Van itt olyan köztetek aki kizárólag az idösebb nöket kedveli? 30-40-ig mondjuk. és miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
26-30 mondjuk. Azért mert bennük látom a nőiességet, hogy nőiesen öltöznek, nőiesen öltözködnek. Tudják, hogy mit akarnak, reálisabbak az elvárásaik, nem azt nézik, hogy hány lájkot kaptak, és nem komolytalanok, lehetne velük tervezni. Én mindig is érettebben gondolkodtam a korombeli lányoknál, a nálam fiatalabbakról nem is beszélve. Sose jöttem ki az aktuális korosztályom csajaival, ezért se volt még sose kapcsolatom. Persze, most mondhatjátok, hogy mit akar a kis 23 éves kis taknyos, akinek nem volt még fiatal csaja, de egyből nála idősebb nők kellenének neki, megkaptam már ezt, de nem érdekel. Alig várom, hogy beérjek ebbe a korba, és komolyan vegyenek ezek a nők, és ne csak a kisfiút lássák bennem. Vaaagy találjak egy olyan nőt, akinek ez tetszik :D Inkább az előbbire látok rációt. 23/F
2017. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyik öltözködés helyett viselkedést akartam, bocsi
2017. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen, mivel ők már tapasztaltabbak az élet terén, lehet velük beszélgetni sok témáról. Erőteljesebb a kisugárzásuk. Jobban megértenek, szexisebbek :) 26F
2017. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

26 vagyok, több olyan 30-35 éves nő is van a közelemben, akivel szívesen megpróbálnám. Nőiesek és fiatalosak de érettek is egyben. Nem mondom, hogy csak az idősebbek foglalkoztatnak, de olyan a munkám, hogy egész nap ők vesznek körül. Szórakozni nem járok így a korosztályom és a fiatalabb lányok kiesnek a képből.


Hátrány: Az egyikükről most tudtam meg, hogy friss házas. Nagyon szép arca van, tetszik a szeme, az orra, az alakja, a hangja, a mosolya... De már valaki mást választott. :/ Szerintem azok akik tetszennek mind foglaltak már...

2017. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen fétisem, de tény, hogy eddig csak idősebb barátnőim voltak.
2017. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tooHandsome válasza:
Hát, hogy kizárólag 30-40eseket azt nem mondanám, de sok szép és vonzó nő van ebben a korosztályban akik nagyon kedvesek is és normálisak. Csak ugye nagy részük férjnél van szóval :)
2017. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, 24 leszek nemsoká, de összejártam egy 32 éves nővel, illetve lefeküdtem egyszer egy 38 évessel. Nem tudom miért, ez jön be. Azért az egyik mikor kiderült, óriási balhé volt belőle szüleimnél. De attólmég ez van :)
2017. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem kizarolag 25 felett tetszenek a nok,akkor latom oket igazan noiesnek. Ez a korosztaly a legvonzobb nekem. Az oltozkodes,test,arc minden.

Es fogalmam sincs miert,ilyen az izlesem😋

2017. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom 22 éves és 39 éves barátnője van. Azt mondja hogy neki ilyen egy nagybetűs nő, és a fiatal csajok nem hozzák úgy lázba.
2017. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 31 éves vagyok, és ahogy a 25 éves faszim mondja, "I love you, cause you're crazy as fuck and hot as hell!"... :D
2017. jan. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!