Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt/van szexkapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt/van szexkapcsolata, hogyan alakult ki és mit lett a vége?

Figyelt kérdés
Történetekre lennék kíváncsi, ki hány éves volt, hol találkoztatok, miért nem lett komoly kapcsolat, milyen gyakran találkoztatok, volt-e programom szexen kívül,mikor és hogyan lett vége, stb...
2017. jan. 28. 23:14
 1/6 anonim válasza:
Mi itt kezdtünk el beszélgetni. Ő 10 évvel idősebb nálam és már az elejétől kezdve csak a szexről szólt az egész. Tartott vagy másfél hónapig a dolog, aztán már egyikünk sem akart igazából találkozni a másikkal. Kezdetben persze nagyon jó volt, aztán kiderült, hogy neki családja van, én meg nem akartam utána már tőle semmit. Egyébként minden héten 2x találkoztunk, mindig motelekbe mentünk és alig beszélgettünk, inkább csak szexeltünk.
2017. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi előtt egy évvel jártam a csajszi egyetemista de nyáron otthon volt és segitett felkészíteni emelt szintű matek érettségire. Ez ment át később szexkapcsolatba. De mivel még enyhén fiatal voltam az ilyen távkapcsolatra igy nem is lett komoly belőle. Azóta is meg vagyunk de mint barátok, semmi több sok tapasztalatot gyűjtöttem nála... Na jo hogy kerek legyen a történet, a matek érettségim 87% lett xD
2017. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 éve tart. Hogy alakult ki megtetszettünk egymásnak és a többi ment utána. Most is tart
2017. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár éve tart a dolog, de mivel külföldön élek, csak akkor találkozunk, mikor hazamegyek, akkorra vesz ki szabadságot, és úgy viselkedünk, mintha járnánk: beszélgetünk, kézen fogva, meg ölelkezve megyünk mindenhova, borozgatunk, együtt fürdünk, főzünk, játszunk, szóval gyakorlatilag odaköltözik hozzám, aztán jövök haza külföldre, ő meg marad otthon! Volt arról is szó, hogy kijön velem, de aztán nem úgy alakult... szóval maradtunk ennél a megoldásnál. :/ Ha közelebb laknánk, akkor tutira már régen együtt lennénk, de így inkább nem köteleztük el magunkat, mert nincs rá sok esély, hogy az elkövetkezendő években megváltozzanak a körülmények! :( Szóval nálunk azért jóval többről van szó, mint a szex (mondjuk az valami fantasztikus, az tény! :) )...
2017. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásnak indult. Boltban ismertem meg. Lett belőle 3 hónap csak szex, aztán meg kölcsönös szerelem, ami 2 évig tartott. Akkor 37 éves voltam, ő meg 27.
2017. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi négy hónapja ismerkedtünk meg, beszèlgettünk majd megállapodtunk, hogy mi lenne ha... Ha csak szexelnénk, hisz egyikünk sem akar kapcsolatot, de vonzódunk egymáshoz. A mai napig tart...de már érezzük, hogy ez több mint amit akartunk eredetileg, szóval lehet, összejövünk. :)

20/N 25/F

2017. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!