Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottátok, láttátok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok, láttátok már a szüleiteket szexelni?

Figyelt kérdés
Mi történt? Zavart titeket? Kort és nemet is írjatok!

2017. jan. 29. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ők nyitottak ránk szex közben...
2017. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Volt rá példa többször is tizenévesen. Nem zavart,inkább izgatott a látvány./f
2017. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Talán 5, vagy hatéves lehettem, amikor egyszer rájuk nyitottam. Apám utána rögtön tartott egy hevenyészett felvilágosítást. :-))
2017. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiskoromban rendszeresen hangos volt anyám (nem csak apámmal)...

Lehet, hogy túlzásnak hangzik de 25 évesen sem mertem még szexelni emiatt.

L

2017. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hallottam, nem zavart. A szüleim felnőtt emberek, semmi közöm a szexuális életükhöz. :) 23 L
2017. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Hallottam és láttam is, zavart és izgatott egyszerre
2017. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Hallottam és láttam is már kicsit zavart.
2017. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én csak hallottam. Kb este 11 kor arra kelek, hogy valami csattog :D Mivel tél volt és hogy a kandallóból jöjjón be meleg, az ajtók nyitva szoktak lenni.

Szerintem beteges, ha valaki erre izgul, hogy a szülei kefélnek. 15 voltam most 16f

2017. júl. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
82%
Még 12 éves voltam, amikor hallottam, hogy Anyám nagyon hangosan szuszog, azt hittem fáj a feje, ezért gondoltam átmegyek. Hát bárcsak ne néztem volna be. Láttam Őket ahogy... Csinálják (DE MIÉRT NYITOTT AJTÓNÁL SZEXELNEK, BASSZUS?), azonnal az undor érzés kezdett el bennem dominálni, aztán mintha ott sem lettem volna, csak szép lassan továbbmentem a konyhába, ittam vizet, aztán visszamentem. Elsőre így bepánikoltam, hpgy most elmondjam hogy láttam Őket, vagy ne? De aztán nem .Másodszorra pedig éppen tusolni jészültem volna, kötöttem fel a hajamat, és meghallottam megint azt a hangot, aztán beletörődtem, hogy semmi közöm sincs hogy milyen szexuális életet élnek, hisz biztos Én is fogok, és nekik sem lesz sok beleszólásuk.
2017. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hallottam őket, gáz volt de leszartam 17/f
2021. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!