Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz hogy már alig 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy már alig 18 évesen egyéjszakásra vágyom? L

Figyelt kérdés
Persze nem örökké de kalandozni egy kicsit aztán majd ra állok a nagy ő keresésére.
2017. jan. 29. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Csináld, közben is megtalálhatod a nagy Ő-t, nem kell külön erre ráállni, hogy akkor most csak komolyt keresek vagy csakis szórakozást. Ahogy éppen alakul. ;) (Előre érzem a lepontozást :D)
2017. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Akarod hogy átmenjek?
2017. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minden csaj igy kezdi csak nem mind valja be még barátnőjének sem de ez igy a jó sok sikert
2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is épp egy egyéjszakást keresek akit meg is fizetnék hosszabb távra is 38 F
2017. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Tetrafluoretilén.
2017. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gáz, ha egy férjjel és gyerekkel magad mellett vágynál rá. 27/F
2017. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ki nem állhatom az ilyen "Kalandozni akarok, mert 18 éves kis csitri vagyok" felfogású lányokat. :)
2017. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:

Nem ,élvezd

de ne verd nagydobra

használj gumit!!

2017. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok: Nem kellenél barátnőnek, de még csak a baráti körömbe se kéne ilyen lány!
2017. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, amit nem tudsz, nem fáj... ;) Lehet itt tolni az álszent dumát, de nincs olyan társaság, ahol ne lenne 1-2 olyan ember, akinek volt 1 éjszakás kalandja. Mondom ezt úgy, hogy nekem se volt.


Kérdező, az, hogy mit teszel, csak rád tartozik. Senkinek semmi köze hozzá. Az a lényeg, hogy te legyél megelégedve magaddal, nem kell mindenkinek az orrára kötni azt, hogy éppen mivel töltötted az éjszakádat. Egyébként senki nem kötelez arra, hogy egy-egy kaland, csak egyetlen estéről szóljon. ;)

2017. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!