Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik szüzek, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szüzek, viszont szépek, miért nem veszítettétek még el?

Figyelt kérdés
Mi tart vissza titeket? Nehéz az ismerkedés? Nincs kivel? Kort is írjatok!

2017. febr. 2. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Sokan nem mernek kezdeni szép lanyokkal. Azt hiszik attol hogy valaki szép biztos felszínes. Igy van akinek csak a nagyon merészek mernek kezdeményezni de a csajnak leesik hogy dugni akar csak, igy leépíti. Meg a mai világban a hétköznapokban nem lehet ismerkedni, buliba lehet de akkor sokan be vannak rugva meg hangos a zene, neten lehet de ott is ügyesen kell szűrni.
2017. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Variációk egy témára, de nem igazán válasz a kérdésre. Ráadásul tényleg nem haragudnék, ha most már lányok is reagálnának, hisz ők az érintettek. Ha nem akartok nyilvánosan, jöhetnek az álláspontok privátban is.
2017. febr. 2. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem mindenkinek olyan egyszerű párt találni,például lelki okokból.
2017. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert valaki külsőre vonzó és emiatt hamar felkelti más ellenkező (Vagy akár azonos) nemű figyelmét és érdeklődését, még nem jelenti azt, hogy ezzel él is és hogy hamar veti magát a testiségbe.

A kettő nem függ össze, hogy valaki szép és kefélne.

2017. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem találtam még olyan embert akit 100%-osan kívánok, szerelmes vagyok belé.

Illetve volt, de sajnos az nem volt kölcsönös.Ez az oka.

L

2017. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Valahogy mindig csak fura pasik talalnak meg,vagy nagyon semmilyenek. Olyannal pedig nem akarok osszejonni,aki nem vonz (ha nem olyan helyes,az nem baj,de a legtobbnek a szemelyisege is taszito).

Bar szerintem nem vagyok szep,de kb 2 hetente megtalalnak azzal,hogy modellkedjek,tehat gondolom csak lehet bennem valami.

L

2017. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SirGechintos válasza:
33%
Mert rozmársexuálisak és magyarországon kevés a rozmár.
2017. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nehezen ismerkedek, elég zárkózott vagyok. Eddig nem volt komoly kapcsolatom, akárkivel meg nem akarok összefeküdni. Voltak srácok, de egyikből se lett semmi, vagy ők cseszték el, vagy én, vagy nem éreztem pl csóknál semmi különöset, nem passzoltunk, stb. 18/l
2017. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam az van, amit a #3 írt.
2017. febr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én röviden azért mert szociális fóbiám van

De szerintem ha nem is lenne akkor sem feküdnék le senkivel mert nem is vagyok szerelmes senkibe meg semmi ilyen . Engem hidegen hagynak az ilyen dolgok :/

2017. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!