Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van benned szexuális elfojtás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van benned szexuális elfojtás és ki nem élt vágy? Magyarul mi az amit erkölcstelennek tartasz ugyan, de nagyon szeretnéd átélni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pld arra hogy párkapcsolatban élsz,és mégis egy olyan vágyad van hogy többesben szexeljetek.
2017. febr. 3. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Férfivel szexelni, passzív szerepben. Ezt speciel nem tartom erkölcstelennek, de átélném.

Viszont lóf.aszt meg kutyáét szopni... na azok már erkölcstelenek, de kipróbálnám

22/F/bi

2017. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Hiába vagyok már házas, mégis egy 15 körüli tini lányra vágyom mostanában. Lehet jobb, ha elfojtom persze. 27/F
2017. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem is egy. Házaspárral mindenki örömére, 2 tini lánnyal egyszere, terhes nővel,feleségem idegen pasival előttem,utána kinyalnám. Sajnos ezek csak fantáziák.
2017. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lánnyal (15-19 éves) szeretkezni.


Durva BDSM (dominánsként): fenekelés, kikötözés, megalázás, csipeszek, stb.


Kipróbálnám, milyen, ha egy nő straponnal megdug

2017. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Nekem van egy .. hát mondhatjuk hogy vicces fétisem, inkább nem hoztam fel a témát senkinek.. viszont semmi erkölcstelen nincs benne... akkor meg minek írtam mi?

na sebaj :'D

2017. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem titkos kis vágyai mindenkinek vannak. A fantázia jó dolog, én is sok mindenről fantáziálok, és szeretek is, de addig nem sajnálom, hogy ezek nem válnak valóra, amíg kielégítő a szexuális életem. De, hogy, kielégítő legyen, ahhoz mindkét félnek szervesen hozzá kell járulni, ha ez már nincs meg, akkor ott bajok vannak, legalább is, szerintem. ;)
2017. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Idősebb férfival(30 körüli) való szexet:). L
2017. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több férfival csinálni egyszerre. (Nincs mellette párom, de attól még nekem ez elfolytott vágy). 19/L
2017. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Betanított szubmisszívnek lenni egy határozott, erős kezű partner mellett (csak az ágyban. Tudom, hogy ez nem így működik, de az élet más területein nem bírom, ha irányít valaki.).


20/N

2017. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem erkölcstelen, de érdekel a lábszex.
2017. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!