Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik spriccelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik spriccelnek és láthatóan élvezik a szexuális együttlétet, nagyobb orgazmust élnek át?

Figyelt kérdés
Kapcsolataim és tapasztalataim alapján akikkel voltam nők,amikor spricceltek mint ha nagyobb kéjt és gyönyört éltek volna át. Persze ezt lehet csak én hiszem hogy így van,de szerintem az orgazmus minősége nem egyforma. Én sem egyformán élem meg. Amúgy nagyon izgató az amikor a nő spriccel és általában többszöri orgazmusa is van.
2017. febr. 4. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van spriccelős orgazmusom, de nem nagyobb mint amikor nincs. 23 L
2017. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor nagyobb. Szóval ezek szerint erre sincs szabály. :)
2017. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mar reg volt spriccelos, annyira mar nem emlekszem. Ha jobb is volt, annyiban, hogy jobban beleremegtem, de nem volt intenzivebb.
2023. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!