Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereted ha a párod partnered...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted ha a párod partnered a szádban élvez el?

Figyelt kérdés
Tudom kevés nő az aki ezt igazából megengedi,de az a kevés aki igen az vójában élvezi ezt?
2017. febr. 4. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én sem engedem minden egyes alkalommal,de ha igen,az azért van mert kívánom.Jó érzés ahogy belespriccel a számba a partner,nagyon izgatónak találom.
2017. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
#1: Feleségnek való.
2017. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
volt egy csajom, aki mindig, de mindig lenyelte, pedig soha nem kértem... Azóta minden nap elhullajtok érte egy könnycseppet.
2017. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kovpet ***** válasza:
30%
# 2: Pont nem. Szeretőnek való inkább :)
2017. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok.A "jó szerető" és a "jó feleség" kizárja egymást? :)
2017. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
En mindig lenyelem. Nem ertem mire jo az ha valaki megengedi hogy a szájába élvezzenek es kikopi?!:D ne vésszen karba!:DDDD haha
2017. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok es legyszives ne írjatok privatot :D tudtam hogy egyből fog jönni üzenet :D ezt kifejezetten gáz :D
2017. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nagyon szeretem az orált (igaz, kapni kevésbé, de adni... hmmm), nagyon fel tud izgatni szinte a csúcs közeli állapotba tud hozni, nagyon élvezem és szeretem érezni az ízét, amikor elmegy a számban. Nem mindig szeretem, így befejezni, mivel az jobban izgat, ha a partnerem bennem van és együtt élvezünk el...
2017. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nincs vele bajom, szeretem.
2017. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretem, mondjuk eddig csak olyan párom volt, aki nem dohányzik, akkor lehet kevésbé ízlene.
2017. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!