Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig szoktatok masztizni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szoktatok masztizni? Meddig birjátok? És hogyan tudjatok hogy minnel tovabb tartson?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
én 10-15 percet kb, de a max egyszer volt 30perc tovább nem bírtam soha, meg meg állok közbe :D 18f
2017. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne sokáig bírni és kiélvezni minden másodpercet,általában 10-30 perc,de olyan is van hogy egy-két perc...Nem tom fiúknál hogy van,de én egy bizonyos ponton túl hiába lassítok már nincs visszaút és elélvezek.23/L
2017. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó nálam is,én akkor bírom legtovább ha fokozatosan vetkőztetem le magam és a bugyit is csak fokozatosan tolom le.Valahogy így annyira beleélem magam a dologba ,hogy elrohan az idő.Persze úgy jó ha sokáig bírom.Lassan csinálom és nem kapkodok,és közben fantáziálok.22/L
2017. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 óráig bírom, ha mindig lelassítok orgazmus előtt, így az nem kövezkezik be. Egy idő után viszon hiába állok már meg, akaratlanul is kifolyik az összes spermám a kezemre, és a nadrágomra, vagy ami épp körülöttem van. Zsepi persze sehol. Ez elég idegesítő, ugyanakkor nagyon jó érzés, mert pár másodperc múlva el is élvezek.

22F

2017. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 napig átlagosan. Talán ezért nem szeretnek a munkahelyemen :(
2017. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mostanában kevesebbet, de hosszabban, úgy 1-2 órán át, heti 2-3x. Úgy szoktam ilyen sokáig bírni, hogy folyamatosan megállok vagy lelassítok. A végére már olyan szinten vagyok felizgulva hogy 2 húzás után egy perc szünet kell, de olyan az érzés mintha az orgazmus kapujában állnál, de nem lépnéd át, egy forrón égő édes fájdalom tölti el a farkam, hihetetlen érzés. Ha van elég lélekjelenlétem néha megpróbálom a "ruined" orgazmus, mikor lassú húzásokkal annyira az élvezés szélére kerülök hogy az orgazmus pillanatában nem is nyúlok hozzá, gyakorlatilag csak ejakuláció történik orgazmus nélkül, rá fél percre újrakezdem, na ami utána jön az nem fogható semmihez :)
2017. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 oran keresztul.Lasan izgatom magam,és minnél tovább húzom,annál nagyobb az élvezés,spriccelés!Szeretek chat közben masztizni lányokkal :-P
2017. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!