Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy fizetős lányhoz, milyen bánásmódban lesz részem, ha félénk vagyok és nem vagyok határozott?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd önerőből is rájöhetsz, hogy ebben a világban a pénz beszél, tehát ha valakinek te pénzt adsz legyen az bármilyen szolgáltatás, többnyire figyelmet kapsz cserébe. Ezzel lehetne vitatkozni jól tudom, mellesleg olyanhoz menj, akiről jó vélemények vannak, ne rögtön az elsőhöz rohanj, beszélj többel és amelyik szimpatikusabb azt válaszd ilyen egyszerű

A természetéből tudni fogod milyen, viszont amit javasolni tudok, hogy mondd el neki mit és hogyan akarsz és majd ő elmondja megvalósítható-e

Nem kell a kedvükre tenni, azonban bunkónak se lenni mivel rendesen elkéri az árát

Ez csak üzlet és ezt tartsd szem előtt!

2017. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a csajtol függ van akit csak a pénz érdekel de van aki mindent megtesz hogy visszajárò vendég legyél

debrecenbe tudok pár jót és rosszat is mondani

2017. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy párhoz szerencsém. Mivel pénzről van szó mind azon volt hogy minél gyorsabb legyen a történet. Volt aki ügyes volt, volt olyan is aki katasztrófális.
2017. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Vannak népszerű oldalak, ahol a vendégek leírhatják milyen volt, így a lányok alapból úgy csinálják hogy nehogy egy rossz értékelés jöjjön ki róluk.


Én is elég félénk vagyok vagyok és eddig kb 10 lánynál jártam, mindnél jó volt, bár volt 1-2 "semmi extra" (persze jó volt az is, csak olyan uncsi, nem fogott meg). Valamelyiknél már több mint 10x voltam, és eléggé összecsiszolódtunk, szóval már nem csak üzleti alapon találkozunk, és nem csak a hivatalosan vállalt dolgokat kapom (semmi beteg dologra nem kell gondolni, csak ölelésre, és zuhany előtti csókos letámadásra gondolok, és jelentősen elhúzódó (díjtalan) "órára").

Ha TÉNYLEG jól teljesítesz és szimpatikus vagy, akkor bókok is jönni fognak, akár gesztusokban, mert ők is ugyan olyan nők mint mások, nekik is tetszik ez-az, és ebből önbizalmat is meríthetsz ha fogékony vagy rá (én sajnos nem, mert mindig kimagyarázok magamban mindenhonnan érkező jó megjegyzést, hogy miért nem "ér").


A véleményezős oldalra bármilyen lányról lehet írni, de a legbiztosabb az, ha olyan lányokhoz mész akik hirdetők is ott.

2017. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a normálisabb szolgáltatóknál nem aktusért fizetsz, hanem időért, igaz van aki korlátozza, hogy hány menet fér bele, de legtöbb helyen csak a te képességeid fogják korlátozni így vagy úgy :)
2017. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nézd meg a ROSSZLÁNYOK web lapot, ott vannak lányok, akiknél van a bemutatkozásuk után értékelés.

Botos Botond

2017. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félénk vagy,és nem mered elmondani mit is akarsz,hogy élveznéd,mir vágysz, csak rá bízod magad, akkor rövid idő alatt fogsz megszabadulni sok pénztől.
2018. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Heineken28 válasza:
Meg fog verni. Vigyél valami fegyvert... :D
2018. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem is, de a stricijétől a másik szobában kaphat 1-2 pofont ...kivéve ha megszurkálja a strici, mert akkor nem fog pofont kapni :D
2018. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy minden ember úgy minden prosti is más és más.
2018. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!