Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szoktátok borotváln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktátok borotválni a feneketeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nekem minden lány ismerősöm azt mondja,hogy nem,mert nekik nem nő ott szőr.Viszont nekem igen,mert ilyen fajta vagyok,és ráadásul sötét a hajam,így a testszőrzetem is és nagyon világos a bőröm,szóval én kénytelen vagyok ott is szőrteleníteni.Engem nagyon zavarna,ha úgy maradna,és úgy érzem nem is olyan higénikus.Ti milyen szőrtelenítési metódust ajánlotok? A borotválás nem erősíti meg? Inkább gyantacsíkkal próbálkozzak? A gyanta mennyire fájdalmas azon a területen? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2017. febr. 5. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsere nem vagyok szoros alkat igy nem. De javaslom inkabb a vegleges szortelenitest v ilyesmit.

Sajnallak csajszi :(

2017. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A borotválás nem erősíti a szőrt, ez is egy tipikus tévhit
2017. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak kicsit az, de amikor intim borotválok, akkor ott is lehúzom. nekem a gyanta nem jött be, beszakadt a szőrszál, az epi mocskosul fáj, szóval marad a borotva. ettől viszont néha vannak szőrbenövéseim, de azokat orvosolom magam.
2017. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Maga a feneked szőrős, vagy csak az ánuszodnál nő? (Ha egyértelmű, csak nekem nem esett le, elnézésedet kérem a sötétségemért.)

Amennyiben nem szeretnél borotvát használni, a gyantától meg tartasz a fájdalmassága miatt az érzékeny területeken, javaslom a szőrtelenítő krémeket. Olvastam pár helyen, hogy van, akit csíp, bár én ilyet sosem tapasztaltam - lábon és hónaljon próbáltam ki őket, nem éreztem semmit, viszont tökéletesen elvégezték a dolgukat.

Ha az anuszod küröl vagy szőrös, arra nem tudom, megfelelne-e.

2017. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsere nem nő ott:))
2017. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kell szőrtelenítenem. Ugyanolyan típusú vagyok szőrre és bőrre, mint te. Én epillátorral szedem le magamnak. Pár percig tart, és utána hosszú ideig sima marad. Én a gyantával nem babrálok. Ha már gyanta, inkább profira bízom.
2017. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég sokaknak van ilyen problémája. Én a gyantára esküszöm, persze nem a legkellemesebb de ki lehet bírni. De ne magadnak csináld, úgy kegyetlen! Két szedetés között meg borotvával lekapom. Kinek mi jön be. Remélem segítettem!
2017. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!