Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak 1x tudok szeretkezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuvin kérdése:

Miért csak 1x tudok szeretkezni 1 nap? Segítséget kérekFérfi

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja élünk szexuális életet volt egy időszak(kb másfél hét) amikor merevedési zavar miatt nagyon ritkan csinaltuk(tudni kell ,hogy első hetekben napi 5x körülbelül). Ez a probléma nagy részben megoldódott viszont észre vettem hogy mindig csak akkor tudunk jót szeretkezni ha átmegyek és egyből csinaljuk.

Ezzel meg is volt az első, többször pedig nem is akar nagyon erekciót produkálni a kistestvér.. Mi lehet a probléma? Vagy ez sok pasinál így van?(Barátnőm exével 7hónapig járt és semmi ilyen nemű problémája nem volt naponta rengetegszer csinálták volt hogy 1 nap 10 órát)


2017. febr. 6. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos csúnya a barátnőd, vagy nem szereted ... én napi 3-4x tudok, de csak azzal, akit szeretek, akit nem, azzal nekem is 1-2x megy ...


42/F

2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A f-k többségének elég a napi 1 szex. Több nem megy neki. (Persze tizen évesen joval több is lehet, de az általad emlitett napi 10 ora fürészelés nem igazán örömszerzö.)
2017. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Napi 10 óra az átlagos, szerintem nálad lehet a gond. Ha kicsit jobban figyelsz mindjárt látni fogod, hogy a többség napi 10 órán keresztül kefél, de vannak aki, 14-16 órán keresztül is csinálják naponta. Jobb munkahelyeken hosszú bszószünetet is tartanak ebéd előtt és ebéd után is. Nálatok talán nem?
2017. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy görcsösen akarsz teljesíteni az elődöd miatt.

Próbálj ettől függetlenedni, amennyiben nem arról van szó, hogy nem kívánod eléggé a csajt.

Ha a második, akkor cserélj barátnőt! :)


21L

2017. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!