Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyoldalú szexchat? Azt is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú szexchat? Azt is élvezitek, amikor csak ti írtok, a másik meg olvasó?

Figyelt kérdés
főleg fiúkra gondolok itt

2017. febr. 7. 23:44
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

Nem dehogy,az uncsi,de lányban sajna kevés a jó partner.


Kimerül náluk abban hogy:ahhh,írj még,ohhh majd a néma csend

2017. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen,igen :D pont ezért kérdeztem..mert a fiúk úgy tesznek,mintha azt is élveznék,de akkor ezek szerint nem túlságosan
2017. febr. 7. 23:53
 3/15 RRR ***** válasza:
64%
Ez kb. olyan,mint amikor a csaj egy fadarab az ágyban,,,
2017. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Gondolj bele, te mit élveznél, milyen üzeneteket' kapnál? :)

2017. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem vagányabb mikor a csajnak is van szókincse ...

Bár szexchatről beszélünk úgyhogy annyira mondjuk nem vagány mint egy Batman logós MTZ :(

2017. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ne írjon olyat, hogy wahh, meg igen igen... De én inkább azt szeretem, amikor egy történetet írok neki folyamatosan. Tudom, hogy nehézkes egyidejűleg gépelni, gondolkozni, meg masztizni, ezért azt szoktam kérni, hogy akkor írjon, ha valami nagyon nem tetszik neki, és más irányba vinné a történetet, vagy amikor én kérdezek rá valamire, higy abban a helyzetben mit szeretne, vagy ha orgazmusa van 😃.

Én az ő orgazmusáért írok, és élvezem az ilyen egyoldalúságot. De azért szoktam viszonzást is kapni 😉

2017. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igen,a Batman logós MTZ a mindenem ♥

köszönöm a válaszokat :D

2017. febr. 8. 00:06
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Inkább olvasok. Mert mire le írnám elszál minden jó érzés bennem. De szexelni jobban szeretek mint irogatni. 23 L
2017. febr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

persze, ez a kedvencem hogy en irjak (persze sokszor fantezialok, vagy kibovitem a cselekmenyt)

Ugy is bejon ha a masik ir, de akkor legyen olyan temarol a beszelgetes amit erossen szeretek

2017. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én élvezem csak írni is, de azért egy minimális visszajelzés kell, hogy élvezi és jól esik neki olvasni, mert ha a végén közli, hogy masztizott és elélvezett, az elég sovány.

Persze jobb ha tevékenyen vesz részt benne, mert a valós szex is két személyes játék, ott sem jó ha az egyik fél csak fekszik és használják, így a szexchatben is az a jó ha oda vissza megy a történet alakítása és közösen jutunk el egy kielégítő erotikus fantázia végére. :)

2017. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!