Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért várják el egyes pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el egyes pasik, hogy fürdés nélkül bekapjam?

Figyelt kérdés

Csakis úgy vagyok hajlandó szopni,szexelni,ha előtte szépen megmossák a fütyit és nem büdös,ne adj Isten túrós,mert attól azonnal rosszul leszek.Viszont a mostani párom és az exem is hajlamos volt arra,hogy úgy kérjen meg rá,vagy úgy kezdjenek bele,hogy nemis fürödtek.Gusztustalan,elmegy olyankor a kedvem az egésztől,tényleg ilyen ritkák az igényes,normálisan tisztálkodó férfiak?Nálam alap,hogy orál előtt megmosom,de amúgy is napi 2x mosom meg,így ideje sincs bebüdösödni.

Pedig a párom egy jómódú családból származó,diplomás férfi,akiről azt gondolnám,hogy igényes is,mégis sokszor van,hogy büdi a farka(még fürdés után is kicsit,gondolom nem elég alapos),vagy esténként gyakran nem mos fogat,emellett cigizik is,amiről ugyan azt mondta,leszokik miattam,de lassan 2 hónap járás után ez még nem sikerült,és én rosszul vagyok a cigiszagtól,főleg,ha érzem a kezén,száján.Egyébként,ettől eltekintve egy nagyon értelmes ember aki az utolsó fillérjét is rám költené,nagyon szeret,de...


Én vagyok túl tisztaságmániás,vagy jogos lenne,ha azért szakítanék,mert nem tartom elég igényesnek?

20L



2017. febr. 10. 07:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Annyira büdös neki?
2017. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Igen és olyankor az ízén is érezni,elég kellemetlen.Nehéz úgy szopni élvezettel,hogy közben fintorognom kell..:D
2017. febr. 10. 07:42
 3/44 anonim ***** válasza:
25%
Én naponta egyszer fürdök esténként, de bármikor leszop a barátnőm.. pedig sokszor munka után jövök haza fáradtan, és nem várja el, hogy azonnal mossam meg. Eddig azt hiszem 3 év alatt 23 szor szólt, mert előtte sportoltam és akkor tényleg elég büdös lehetett. de exeim se szóltak sose. Lehet az enyém nem olyan büdös, vagy csak neked kell full tiszta jó illatú farok..
2017. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
*2-3 szor szólt
2017. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Az első pasimnál és a pár alkalmi kalandomnál sosem tapasztaltam ezt.Akkor lehet a barátomnak esetleg valami fertőzése van?Gondolok pl gombára,mert attól elég büdi lehet.
2017. febr. 10. 07:50
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természetes, hogy megfürdöm előtte. A hugycsőbe ott marad vizelet, stb. szóval nekem alap a fürdés. a dohányzás is lehet rá hatással, pl az ondó ízében lehet érezni a különbséget.
2017. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

sok mindentől függhet. milyen a munkája, étkezési szokásai, mekkora a súlya, mennyire zárt ruházatot hord, mennyire izzadós típus, dohányzik e, ilyenek..


főleg a súly számít, minél "kövérebb" valaki, annál büdösebb a testszaga. főleg ahogy írtad, hogy a párod dohányzik, ami nem csak a ruhát meg a szájat büdösíti meg hanem az egész testét.

2017. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
6%
Hála Istennek, az enyém nem büdös, nem bírnám ki, ha minden egyes aktus előtt meg kellene mosnom. Most képzeld el mennyire leveszi az élvezeti faktort. Ott nézitek pl a filmet, megkívánom a párom nagyon nagyon.. és akkor mondaná, hogy a-a mosd meg, eltelik legalább fél perc, és az a nagy vágy már el is tűnik. De ok megmosom, aztán meg vacakolni kell az óvszerrel, az is fél perc.
2017. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Nálam is alap a fürdés + intimmosakodó. De ha nincs lehetőség fürdeni akkor is van nálam intimtörlőkendő. 23 L
2017. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#8 hidd el,egy büdös,gané ízű pénisz sokkal jobban elveszi az élvezeti értéket :D Amúgy nem úgy értettem,hogy minden szex előtt menjen ki mosakodni,hanem mielőtt találkozunk.Nálam alap,hogy előtte lefürdök.


Köszi a válaszokat,de tulajdonképpen csak azt tudom mondani,hogy beszélek vele erről vagy szakítás lesz,mert érdekes módon az eddigi pasiknál,az első barátomnál,aki elég tisztaságmániás volt,sose fordult elő ilyen...csak a jelenlegi páromnál és az exemnél.Szerintem nem mossák meg rendesen vagy nem tudom,de ezt kénytelen leszek igénytelenségnek betudni,mert így nem lehet élvezetesen szeretkezni.

2017. febr. 10. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!