Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes szakítani ha egy pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szakítani ha egy pár szexuális érdeklődése nem egyezik?

Figyelt kérdés
Már több éve tart a kapcsolat. A nő utàlja az anált,nem élvezi, a pasi meg igényli. Érdemes ilyenkor szakítani ha senki nem változtat az álláspontján?
2017. febr. 10. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igen, ha a férfi nagyon vágyik rá, akkor annak úgy is megcsalás lenne a vége.


Egy kapcsolat egyik fő mozgatórugója a szex. Ha ebben nincs összhang, akkor az csak problémákhoz vezet.


(De, ez csak az én véleményem.)

2017. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kozos nevezo igen sajnos. Es sajnos ilyenkor a ferfinek kellene leteni errol. Mert hat megiscsak bevallalni valamimolyat ami nem evezel v faj is az kicsit sok.
2017. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amíg a szex rólad szól, s nem a másikról, addig intézd magadnak.
2017. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is dobtam ki ilyenért pasit
2017. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a szexualitás kategória. Itt ne várd a szexközpontú emberektől,hogy azt mondják, hogy maradjatok együtt...


Ha mindenki egy párkapcsolati probléma miatt szakítana, akkor gyakorlatilag csak szinglik lennének...... Egy embernek képesnek kellene lennie visszafognia magát.....egy férfi megtehetne ennyit egy nőért.

2017. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az egyetlen egy probléma, hogy nincs anális közösülés, én ez miatt nem szakítanék, ha egyébként ez egy jól működő kapcsolat. Le tudnék mondani erről a vágyamról, de persze nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fordított esetben Te csinálnál bármit is amit nem élvezel esetleg fáj is

De a párod igényli? Boldog lennél így hogy tűrnöd kell? 23 L

2017. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy utálja az anált? Ha az ura igényli, akkor az asszony megteszi és nyavalyog! Régen azért minden jobb volt ... :-(


De az ironizálást félretéve: igen. A ki nem élt szexuális vágyak hiányérzetet okoznak, hosszú távon ez fokozódik, a kapcsolat megromlik és esélyesen megcsalás lesz a vége. Egy rakás házas, családos férfivel találkoztam már, akik azért kerestek fiú partnert titokban, mert otthon az asszony nem engedte az anált ...

(Bi férfi vagyok a félreértések elkerülése végett :-) )

2017. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A hosszu tavu kapcsolatot ez olni fogja...a szex fontos elem egy kapcsolatban. Ha nem mukodik ugy, hogy mindketten kiteljesedhettek es mindketten elvezitek,az idovel teljesen megmergezheti a kapcsolatot. Hasonlo cipoben jarok, mi sem teljesen passzolunk szexualisan. Nekem sokkal nagyobb az etvagyam, mint neki. Nekem keves, neki meg meg igy is sok neha.

En ott tartok, hogy beszeltunk rola, es moat hagyok egy kis idot a dolgoknak. Bar nem konnyu, mert en igy meg mindig nem kapom meg, amire vagyom...

Meglatjuk. Probalj meg errol bszelni Te is. Illetve gondold at, hogy neked mi az, ami megerne es mi az, ami mar nem.

2017. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igy van. Ez hosszu tavon fusztraciot okoz es minden teren kifog jonni ez a feszultseg. Most en is hasonlo helyzetben vagyok. Van egy egeszen jol mukodo kapcsolatom szerelmesek vagyunk de egyszeruen mas az igenyunk a szex teren. Es engem ez nagyon zavar es feszult vagyok miatta,ezert sok kis dolog miatt is veszekedunk. Hosszu tavon ez nagyon megmergezheti a kapcsolatot.
2017. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!